Je čas, abyste zahájili školení učitelů jógy?

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

https://apis.google.com/js/plusone.js

https://apis.google.com/js/plusone.js

Loni v říjnu jsem zahájil novou cestu … školení učitelů jógy s cílem získat certifikaci RYT-200. Tento víkend zabalím tu cestu a zítra obdržím certifikaci 200 hodin, abych učil jógu. Zvažovali jste školení učitelů jógy? Pokud ano, zde je několik otázek, které byste si mohli chtít položit … abyste vám pomohli rozhodnout se, zda je pro vás ten pravý zahájení své vlastní úžasné cesty YTT.

1. Chcete učit jógu nebo jen chcete prohloubit vlastní soukromou praxi a porozumění józe?

Moje osobní školení učitelů jógy bylo plné lidí, kteří měli cíl učit kurzy jógy. Zahrnovalo to také několik lidí, kteří nechtěli učit, ale chtěli jen prohloubit své chápání jógy a začlenit tyto znalosti do svých životů a praktikování nepedaptem. V mé konkrétní oblasti existují školy jógy, které nabízejí školení učitelů, ale také nabízejí výuka školení pro ty, kteří chtějí prohloubit své vlastní praktiky, hledat osobní uzdravení, znalosti nebo kombinaci kterékoli z výše uvedených. Pokud se nechcete učit, ale žijte poblíž programu, který nabízí tuto neučící se skladbu, může to být pro vás lepší volbou. Pokud chcete učit nebo chcete, aby hlubší zkušenost a neexistentní trakt ve vaší oblasti není k dispozici, školení učitelů jógy vám může poskytnout tyto znalosti (a osvědčení o výuce), které hledáte.

2. Máte čas se zavázat k školení učitelů jógy?

Dovolte mi začít tuto sekci napsáním, že jsem pevně věřící v „máme čas na to, na co chceme udělat čas“. Podařilo se mi dokončit školení učitelů jógy, zatímco homeschooling pět dětí mladších dvanácti let a pracovat na magisterském programu (historii), takže pokud to dokážu, může kdokoli! (Několik žen v mém programu YTT pracovalo na plný úvazek, zatímco dokončily program.) Pokud máte děti, musíte se ujistit, že je váš manžel k dispozici, aby sledoval děti, zatímco se účastníte tříd (a tříd a tříd) nebo že máte velmi renomovanou péči o děti. Většina programů školení učitelů jógy má poměrně přísné docházky. Naštěstí pro maminky nabízí mnoho jógových programů své třídy o víkendech a ve večerních hodinách, aby vyhovovaly těm, kteří pracují a poskytují vám harmonogram povinných schůzek a tříd dopředu, takže můžete podle toho naplánovat péči o děti.

Související 5 způsobů, jak se třese pomáhat zaneprázdněným maminkám během prázdnin

3. Potkali jste předběžné předpoklady pro program, který zvažujete?

Být flexibilní není požadavek na zahájení školení učitelů jógy! Být nejlepší ve všech postojích není požadavkem! Můžete být začátečník Yogi a být úspěšní v školení učitelů jógy. Nemluvím o takových druzích předpokladů. Programy školení učitelů jógy jsou však samostatně provozovány, takže předběžné studio pro studio a školu do školy se mohou výrazně lišit. Některé programy vyžadují, abyste měli zájem pouze o jógu a byli ochotni se zavázat k jejich programu. Some require you to have only taken a few yoga classes and have the approval of the director prior to starting YTT, while others require 6 month to a year of previous yoga practice. Zjistěte požadavky svého programu výběru brzy, abyste se vyhnuli zklamání tím, že nesplnili své předpoklady, než doufáte, že začnete!

4. Jste připraveni přijmout a propagovat zdravý životní styl?

Většina lidí, kteří si zvolí školení učitelů jógy, již žije zdravým životním stylem; To však nemusí být nutně požadavek na zahájení. What is necessary is a willingness to embrace a healthy lifestyle and drop any unhealthy habits you have. no one wants to take yoga classes from a yogi who smokes, so if smoking, over-eating, or other unhealthy habits are a part of your regular routine, are you ready to drop them? Also, some (not all) yoga teacher training programs ask you to adopt a vegetarian diet for the duration of the teacher training program…are you open to trying new things?

Related  Back to business in a COVID-19 environment and Autoimmunity

5. Are you inspiring?

When I was deciding if yoga teacher training was right for me, I ran across an online interview with an experienced yoga teacher. In this interview, he stated “you don’t have to be the best at yoga postures to teach yoga. ALepší otázka, kterou si můžete položit, je „Jste inspirativní?“ “. Nejlepší učitelé (v každém oboru) inspirují své studenty, aby byli nejlepší, jak mohou být; Jóga se neliší.

K nim můžete také přidat: „Jsem připraven na úžasnou, nádhernou cestu?“ … Protože to je to, co pro mě bylo školení učitelů jógy.

Katie Sullivan, M. S., SLP-CCC je patologka jazyka řeči, učitelka jógy a bloggerka, která miluje povzbuzení žen, aby žily zdravým a inspirovaným životním stylem. Volavající běžec a volejbalový hráč ve svých dospívajících a 20. letech byla v roce 2004 představena na jógu a v roce 2012 začala pronásledovat certifikaci tréninku učitelů jógy. pomáhat zaneprázdněným maminkám dosáhnout obojí. Je navrhovatelkou dětství bez obrazovky a udržitelných životních postupů pro rodiny. Udržuje hejno kuřat na zahradě a užívá si organického zahradnictví a vaření. Katie žije v Arizoně na jednom akru usedlosti se svým manželem a pěti domácími dětmi a byla nedávno uvedena v vydání časopisu Hobby Farm Home Magazine v Jan/Feb 2013. Blogy v Brighton Park, inspirovaném živém blogu, a sdílí své cesty a lásku ke všem věcem francouzštiny v Katie’s Language Cafe.

Považovali jste tyto informace užitečné? Kliknutím sem zobrazíte podporu časopisu Healthy Moms.

Odkaz na tento příspěvek: je čas správně pro zahájení školení učitelů jógy?
Související teorie emocí – co jsou?

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *