Radostný workshop na Maitre Choux, King’s Road

radostný workshop vánočních stromků (jako jemně vyladěný rozvíjet medvěda #NOOFFENCE Avšak s Eclairs) na Maitre Choux Pâtisserie Extraordinaire (jediný Couxový odborník ve světě v neméně )) Na královské silnici ověřil nejen okouzlující několik hodin představivosti pro mé mladé lidi (a mír pro manžela i já), ale ověřil to, že jde o zlom v tom, co bylo jinak nemilosrdným argumentováním mezi mými chlapci.

Jaká vítězství.

To je to, co děti vyžadují mnohem více: rozptýlení a ponoření do pečení/vaření a umění. Vytváření, ozdobení a stravování. Co by mohlo být lepší?

Vizuální hostina kromě kulinářské, tito mladí lidé byli vyživováni v každém smyslu slova i dítě, že Peter, manžílek, stejně jako já jsem vyžadoval také dech.

Když jsem byl založen na rostlinách, nemohl jsem ochutnat jízdné, ale děti jim poskytly jejich pečeť souhlasu a slyším, že v dílech může být veganský eclair. Doufám.

Ve zkušených rukou (doslova) význačného šéfkuchaře Phil Taylor byly děti představeny kulinářským složitostem Erlairs a také to, co je zapotřebí k vytvoření takových sofistikovaných i vynikajících soustů (3 dny přípravy a pečení pro zájemci) a přesně to, jak nejlepší je zdobit.

Naštěstí pro ně se jejich eklairové objevili modrým stylem Petra, pečené k dokonalosti čekaly na jejich tvůrčí vkus. K dispozici byly sklenice šperků zdobených zdolek a každý živý Eclair zdobil nesčetným množstvím stříbrných ozdob, četnými tisíci, malými sladkými sněhovými vločkami, jakož i reindiery a jedlým lesklým sprejem.

Pečlivě položil Phil na vánoční stromeček na stojanu, zalapali po dechu v úctě k jejich mistrovskému dílu.

Kdo by je mohl obviňovat.

Pokud máte požadavek na nějakou vánoční magii, styl Parisienne, Maitre Choux to má v piky.

Tyto workshopy byly zavedeny v radostném období a také se ověřovaly tak populární, představují začátek mnohem více.

Poutavá, interaktivní a chutná na bootování, to bylo to nejlepší (a spousta klidných) 2 hodin, které jsme strávili jako domácnost za dlouhou dobu.

Je to také místo Pinterest-perfektní.

Opravdu šťastné Vánoce.

Bon Appetit a také Joyeux Noel x

Sledujte vlog, je to kočička.

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také využívá nahlédnutí do toho, jak přesně vytvořit digitální službu nebo návrat k práci s důvěrou.

Mumboss: upřímný průvodce maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Koupit nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *