Máte také spoustu hraček?

Když jsem poprvé zkontroloval tento oříznutí z časopisu People, který hovoří o tom, jak přesně má spousta hraček Američanů, cítil jsem se provinile jako obvinění.

Věřil jsem, že můj domov s největší pravděpodobností má spoustu hraček, s nimiž se vůbec nehrají, a že moje děti by zjistily, že by se mnohem snadněji obsadilo v našem domě, pokud by mohly vidět jen skvělé věci, ale to však ale to ale to však Skutečné poklady jsou s největší pravděpodobností bohužel zamotané produkty, na kterých se nestarají.

Fantasizoval jsem se o elektronickém systému, který by se shodoval s částmi hrací doby, kdy se každá z našich hraček zajistí, abych se v našem portfoliu mohl zbavit nejméně užitečných produktů. (Proto je slogan tohoto webu „Průvodce dvěma podivínskými dívkami po prvních letech mateřství“)

Poté, než jsem se posadil, abych zveřejnil toto ořezávání, šel jsem do jejich herny a rozhlédl se kolem. Hodně věcí se zdálo docela dobře. Nebylo to skoro tak chudé, jak jsem si představoval. A já jsem v rozpacích uvádět, že věci, které nevyužívají, jsou legos (já vím, rouhání!), Stejně jako Thomas Tracks, stejně jako vlaky.

Vždycky věřím, že kdybych kurátorem sbírky hraček v pořádku, náš čas ve volném čase by byl harmonický, nikdo by nepožádal o iPad a také čas vyčištění by byl cinch.

Jsem zvědavý. Co zabírá oblast ve vaší dětské hračce, která si nevyužívá? Jste vinni problémem nepořádku?

Související: Viz Charlie a Andyho publikovat o tom, jak přesně věnovat nejlepší vraždu hraček na tom, jak přesně být tátou.

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *