Jak kojit s plochým nebo invertovaným bradavkami

kojení je jedinečný a vynikající zážitek, který máma sdílí se svým mladým dítětem. Poprvé maminky dochází k nekonečnému množství obav během těhotenství i hned po narození. Mám na paměti, když jsem byl téměř splatný, snažil jsem se přesně zjistit, jak kojení fungovalo. Vyjde to v jednom proudu? Jak to bude vypadat? Jedním z obav, který mi zůstal v mysli, až do doby, kdy nebyl čas, abych poprvé zadržel své dítě, bylo: „Budu moci kojit s plochými bradavkami?“

Krátce po narození přišel konzultant laktace v nemocnici, stejně jako jsem vyjádřil a ukázal jí své obavy. Zjistil jsem, že nejenže jsou moje bradavky byt, ale jsou však také obráceny. To znamená, že se bradavka sama otočí, namísto typické bradavky, která vyrazí. Moje okolnost nebyla jedinečná, stejně jako konzultant laktace mě ujistil, že je pro mě skutečně možné kojit.

Jak kojit s plochými nebo obrácenými bradavkami

Je možné kojit s plochými nebo obrácenými bradavkami!

Proč? No, v té době mi není známo, jako první máma se kojenci nezachytí pouze na bradavce. Ve skutečnosti je vhodná západka, když dítě vezme velkou část prsu do úst, včetně dvorce. Dokud se vaše dítě zde dostane do velké přilnavosti, ploché bradavky by neměly být při kojení překážkou.

Ačkoli ploché nebo obrácené bradavky vám nebrání v kojení, mohou pro novou matku přidat problém k již úzkostnému úkolu. Bolest, nepohodlí a nové pocity mohou být pro nedávno kojení matky ohromující. Naštěstí existuje metoda, jak zmírnit velké množství předběžného nepohodlí, které zažijete prvních několikrát kojení nového dítěte.

2 techniky, které vám pomohou kojit s plochými bradavkami

Štít bradavky

Štít bradavky. Darsend v typu malého silikonu, průhledných zařízení! Zatímco nová maminka se přizpůsobuje náročné rutině krmení novorozence, štít bradavky je vynikající volbou. Poskytne bezrizikovou a pohodlnou bariéru mezi dětskými dásněmi i bradavkou. Pro ty, kteří mají ploché nebo obrácené bradavky, bradavka také pomáhá „trénovat“ prsa. Poskytuje simulovanou bradavku pro vaše dítě k kojení, která se také zdvojnásobí jako forma, která pomáhá čerpat vaši bradavku.

Pár nevýhod
Jako fantastické a zázračné jako zvuky štítu bradavek jsou k jeho využití určité nevýhody. První i především je pro maminku i dítě jednoduché, že na ní skončilo závislé. To mě stalo; Stejně jako hodinky, když se objevil čas krmení, byl můj štít bradavky přímo po mé straně. Trvalo mi to téměř tři měsíce, než jsem můj syn a já jsem byl úplně odstaven z štítu. Další nevýhodou k využití štítu bradavek je množství údržby, kterou potřebuje. Stejně jako jakýkoli typ láhve budete vyžadovat správné vyčištění bradavky po každém použití. To pomůže zabránit blokování mléka nebo horší plísní. Nicméně tyto nevýhody stranou, bradavka je fantastickým zdrojem, který pomáhá mamince s plochým nebo obráceným bradavkovými změnami na novou rutinu a zážitek z kojení. Zkontrolujte náš článek o výhodách a nevýhodách štítů bradavek zde.

Použití čerpadla prsu

Abychom zopakovali, není nemožné kojit s plochými nebo obrácenými bradavkami. Pokud štít bradavek není pro vás, existují i ​​jiné metody, které pomáhají čerpat vaše bradavky. Nepožadujete se počkat, až nebudou vaše bradavky vytaženy, aby začaly kojit! Avšak k jednoduchosti nepohodlí z kojení s plochými nebo obrácenými bradavkami si však můžete vzít na sebe, abyste zrychlili proces jejich vytahování. Jednou technikou, kterou ostatní maminky, stejně jako jsem objevil užitečné, je využití čerpadla prsu. Pokud ji ještě nemáte, nezapomeňte si prohlédnout pojistné krytí, kolikrát můžete získat čerpadlo zdarma!

Nejenže můžete použít čerpadlo prsu k skladování mléka ještě jednou, ale jeho využití může pomoci čerpat ploché nebo obrácené bradavky. Abych zabránil pohráváním s produkcí mléka, čerpal bych až po přímém kojení mého dítěte. To pomáhalo urychlit proces kreslení mých bradavek, stejně jako bonus, moje produkce mléka se zvýšila (oboustranně výhodné), protože moje tělo věřilo, že můj syn více kojí.

Tvrdí to kojit s plochými bradavkami

Pokud jste ochotni to vydržet bez výše uvedených technik, pak váš bit jeden bude vyžadovat řádně západku během krmení. Právě zde je technika, jak zajistit, aby se správně uzavřely. S čistými rukama, umístění palec na vrchol prsu. Umístěte své čtyři další prsty pod, vytvořte si tvar „C“ rukama. Pečlivě stiskněte, abyste rozšířili prsa a odpovídajícím způsobem zakončili dítě. Tímto způsobemUsnadňuje kojence, aby se kojence zachytilo na ploché nebo obrácené bradavky.

Pro jakýkoli typ nové kojení matky a dokonce i pro ostřílené mámu, která má tentokrát jinou zkušenost kolem, důrazně navrhuji uspokojení konzultanta s laktací. Konzultanti laktace jsou vynikající zdroje, které jsou nabízeny k odpovědi na jakýkoli typ otázek souvisejících s kojením. věř mi; Není nic, co neslyšeli. Konzultanti laktace jsou poměrně snadno nalezeni, stejně jako vaše pediatr, nemocnice nebo regionální zdravotnické a wellness oddělení by mělo být schopno postoupit několik.

Kojení je objevující zážitek pro dítě, stejně jako nová maminka, stejně jako trpělivost je klíčová. Pokud se obáváte kojení kvůli plochému nebo obrácenému bradavkám, nezoufejte, je to možné! Ať už využíváte štít bradavky, čerpadlo prsu nebo jeho tvrzení, mějte na paměti, že si můžete užít tento nádherný zážitek z lepení!

Kojení může být těžké. Pokud hledáte nějaké maminky, na které se můžete chytit, vydejte se na naši skupinu Facebook Rookie Moms Facebook!

Můžete si také užívat:

Prasklé bradavky [8 uzdravovacích tipů, které požadujete, abyste přežili!]

Dary mateřského mléka: Co byste měli rozumět přispívání a přijímání

Dítě odmítá láhev? 14 tipů, jak ukončit stávku!

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *