15 věcí, které mi chybí o mých předběžných dnech

Tato publikování je trochu zábavné, lidi. Určitě bych neupravoval své metody průniku pro svět. Moji mladí chlapci jsou můj svět a život je obohacený, zábavnější a také mnohem zábavnější od těch Bambinos … Nicméně někdy v některých případech chybí mnohem sobečtější a bezstarostné dny před Kidem, které jsem potěšil a věřil také Vy můžete také spojit.

Život vypadal jednodušší předběžné pec. Obrovská povinnost povinnosti, jako je potřeba přimět svého mladíka do instituce včas, a také si uvědomit, že teď musíte opravdu dospělý, když se tam cítíte 16, je to trochu hlava .** mnoho dní. Nestačí k umístění instituce obv.

Zpátky v den, kocovina, nemoc nebo obvykle „nelze se s dnem“ napravit: Až se cítím lépe, už už neexistuje. Nelíbí se to, že se to používá. Mladí lidé naznačují ústa, aby se živila, příběhy, které se odhlásily, a obvykle se k svinstvami obvykle cítíte. Stejně jako se cítíte kecy, když přicházejí, když děti po celou dobu vyzvednou chyby a velkoryse je předají vám. Po celou dobu. Což znamená kousek čas na zotavení mezi vyčištění jejich nemocného i vlastního. Dobré časy.

Chybí mi spánek, ten zlatý 7-8 hodin přerušeného spánku. Nelíbí se mi, že jsem si to vzal za dané předběhy. Také se mi také nelíbí své nevrlé já na Bit Sleep. Vždy mě nutí natáhnout jídlo, které moje tělo nenávidí, stejně jako deprivace spánku se stává tímto sebeobsazením cyklu, který se může cítit obtížně rozbití. Můj nejstarší mladík nespal sólo až do 6 let, aby se ujistil, že je to zábava.

Chybí mi mít výlučné vlastnictví a také spravovat můj telefon/počítač/TV. Opravdu je to moje chyba, že necháme Blighters využívat moji techniku, dokud jste neměli mladé a také požadavek, aby opravdu řídili někam, jedli na veřejnosti nebo konverzovali s dalším člověkem, neuvědomujete si přesně, jak praktický iPhone iPhone Stejně jako mladí lidé z Netflixu mohou být.

Chybí mi kamarádi bez dětí. Někteří se drželi programu, stejně jako jsem s nimi lepší než kdy jindy, ale v prvních dnech jsem byl četný unášen, když jsem skončil jako kojenecký otvor a já je neobviňuji. Nyní jsem se znovu objevil, že moji mladí lidé jsou o něco starší a to byl jen opravdu první rok, který mě viděl žít život, který se točil kolem tělesných funkcí mého dítěte, ale v některých případech jsou tyto vazby řezány a také “ být opraven. Chybí mi však, že nepotřebuji 2 měsíce na uspořádání noci s dobrými přáteli s mladými lidmi. Objevení pondělí v roce 2021 je obvykle to, co se objevuje, když mnohem více než dva z nás to zkusí, stejně jako rutinní deníky.

Vlastně nemůžu mít na paměti, že nemusíte sdílet jídlo. Jsem velkorysá žena, ale moje nejmladší zasekla se do ruky do mé sklenice vody dříve, aby ji mohl pokazovat prsty a také mě to téměř zlomilo. Chci jen jíst jídlo klidně jako staré dny!

Úhledný dům. Čištění je, jako by je to Groundhog Day právě tady, stejně jako bych chtěl, aby můj domov zůstal po vakuu po dobu více než hodinu čistý po vakuu. Mytí tun je nejhorší, má pocit, že zde žijí tři mnohem více domácností, nikdy jsem se nesetkal.

Spontánnost. Jen dělám cokoli, co se mi líbí, aniž bych musel naplánovat operaci ozbrojených sil. To dělá pozdní noční běh do Tesco odhalit pocit jako malá přestávka v Paříži.

Přísaha. Nikdy jsem nebyl přísahajícím námořníkem, ale „cukr“, „poo“, stejně jako „fiddlesticks“, mě ve skutečnosti přimějí, abych se chtěl udeřit do dohody a také využít slovo F s opuštěním.

Nepřetržitá konverzace. Druhá polovina i já běžně bojuje nad neustálými přerušeními, aby měla skutečná konverzace. Mnoho času se poskytujeme a také se objevíme i vyčerpaní, abychom se k němu vrátili, když naši mladí lidé konečně spí.

Což mě vede k tichu. Dnes jsem stál ve frontě v prázdné bance a vdechl jsem to ticho dovnitř. Moje máma se starala o mé dítě v autech a kamionu venku, dítě, které se hněvalo na předchozí 4 hodiny a také se cítila jako ty, jako ty Pět minut čekání na peníze šek bylo ekvivalentem zprostředkování na hodinu.

Nemám mutum. Využil jsem k 300 sezení denně (já vím, také se zachechtávám), ale o 2 c-sekce později, je to zde #mumtumforever. Nemohu ani dosáhnout plochého žaludku se dvěma páry Spanxu.

Nedělat tolik. Jsem narozený strach, ale mladí lidé vzali můj stres a úzkost na stratosférickou úroveň. Neustále se zajímám o jejich blaho, stejně jako moje, bojovat s nevyhnutelnou vinou, kterou cítíme rodič, když žonglujeme jako člověk i rodič, stejně jako se zajímáme, zda jsem také velkým rodičem také mnoho dní. Pochybuji o tom, že dokonce skládám toto publikováníTand to pochopíš.

Vstávání v jakémkoli druhu času se mi líbí o víkendu/dovolené. Moji mladí lidé v 7 a 4 nyní, takže se začínají vstávat a také se bavit o víkendu, ale ještě není důsledné, že vstávání telefonních hovorů v 6 hodin stále chodí přímo sem a je to bolestivé.

Horký čaj. Poslední horký pohár byl potěšen v roce 2010.

Připnout!

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také poskytuje vhled do toho, jak přesně vyrobit digitální společnost nebo návrat do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce pravdivým maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Nákup nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *