O víkendu Christmassy v Liverpoolu

minulou sobotu jsme vstali brzy v 6 hodin ráno (co je nového) a také jsme se vydali na bývalé evropské financování kultury (2008), naprosto nádherné Liverpool pro rušné vůně kaštanu- vánoční trhy jako stejně jako ledová oslava zábavy ve středu.

Během denního světla jsem dokonce musel vidět pár docela docela skandových žen houpajících se na vlasy!

Aw, ahoj Liverpool. Milujeme, milujeme, milujeme, jako ty!

Opravdu jsem dostal místo, kde jsem se podíval na angličtinu v Liverpoolu uni, ale vybral Goldsmiths ‘, University of London, místo toho, protože návnada financování byla stejně dobře pro mě, ale podzimní hlava přes paty pro Merseyside v minutu, kdy jsem vystoupil z Trénujte všechny ty roky zpět a toto uctívání se nikdy nezmenšilo.

Od doby, kdy se před několika lety vrátíme zpět do Leedsu, často bereme mladé lidi a trávíme den nebo dlouhý víkend ve městě, kde je cokoli hezké, čisté a také docela mnoho života. Liverpool nás dělá šťastným. Pro každého je něco. Lidé jsou přátelští a také laskaví, stejně jako to neubližuje, že budovy jsou tak úchvatně nádherné, stejně jako Liverpool programu poskytoval narození Beatles i Brookside. Co nemilovat?

Pokouším se vás tam nepotěšit. Prostě to není možné.

To je to, co jsme udělali minulou sobotu:

Nejprve jsme tančili s davy (nahoře) na vánoční koledy (vylepšené okouzlujícím sněhovým zařízením unášejícím se z otevřeného obchodu) a produkovaly naši extrémně vlastní sněhovou skluz, konečně dosáhly vánočního trhu Liverpool pro fondány, ručně malované ozdoby na vánoční strom stejně jako Lemon Et Sucre palačinky všude. Ach, stejně jako pan Robot Muž …

Oblast nákupu později (ahoj přes kolenní boty od Dune) a také tak atraktivní postava, která objímala LBD od slečny Selfridge, přiblížili jsme eskalátor do chladného vnějšího vnějšího vánku eposu a čelisti, která v Chavasse Park upustila. PÁNI!

Zimní sezóna Wonderland, která se zdržela (opravdu), jsme byli do Santa’s Workshop zavedeni sněhovými královnami na chůdách pro tvorbu vánočních karet a zabývali se malbou. Byla to nejzábavnější zábava. Fronta, která opravdu uspokojila Santa, byla stejně dlouho, ale zdálo se, že Oliverovi to nevadilo!

Bit frajer se také pochutnal na tom, že se dohodl s malovaným „Bee prosím“, který se zeptal, a také se divil Liverpoolu tak nafouknutým a šťastným ze své nové dohody a také veškerého zájmu, který získal, bylo to rozkošné.

Pak (já vím, hodně jsme zabalili) jsme šli na podlahu po podlaze Strange i fantastických exponátů ve Světovém muzeu, útočiště pro malé mysli a obrovské mladé lidi s čímkoli od dinosaurů po mořské stvoření, Egypťané,, Egypťany, Kouzelné světy a další. Nemohl jsem to navrhnout dostatečné a také se díváme dopředu na návrat znovu i znovu. Ideální pro zvídavé mysli, jako je Oliverova a mobilní kojenci (Alexander), kteří se snaží o hmatovou a vizuální zážitek, který tak živě poskytuje.

Rychlá večeře na pizze odhalila, že se dodržovala na poslední chvíli návrat zpět na ledovou oslavu v noci v její vánoční třpytivější slávě na výlet (velmi rychlé) šálky a také si prohlédnout ostatní (daleko statečnější než my) led brusle, před Měsíc rozsvítil naši metodu zpět do auta.

Opravdu úžasný, zábavný naplněný a radostný víkend pro všechny.

Takže jste už šli do Liverpoolu?

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také poskytuje vhled do toho, jak přesně vyrobit digitální společnost nebo návrat do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce pravdivým maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Nákup nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *