Nejlepší cestovní vysoká vrstva – přenosné vysoké vysokých vod, když jste na cestách!

Všichni jsme tam byli: Dinnertime Baby Wonggle. Snažíte se jíst jednou rukou, zatímco odrazíte své dítě na koleni s druhou, zatímco se dostanou do všeho na stole kromě vlastního jídla. To je místo, kde se hodí přenosný HighChair. Ať už jej používáte k večeři v domě přítele bez dítěte nebo na rodinnou dovolenou po celém světě, vysoký žer, se kterým můžete snadno cestovat, je skvělé mít po ruce (a ve vašem registru dítěte). Naše #RookieMomsquad Mama, Nia Chauvin, je zde, aby vám pomohla rozhodnout o nejlepším cestovním vysokorairu, který je ideální pro vaši rodinu a vaše potřeby.

Než se plně zavádíte k jednomu, musíte zjistit, na co jej většinou použijete, a poté se podívejte na to, co je tam venku. Níže prozkoumáme vaše cestovní potřeby vysokých potřeb a pak vám poskytneme několik skvělých možností, které budou perfektně vyhovovat vaší rodině.

Nejlepší cestovní vysoká vrstva – přenosné vysoké vysokých vod, když jste na cestách!

Posoudit, jak jej budete používat:

Vyplňte vaši aplikaci Match.com a zjistěte, s jakým vysokým obsahem je vaše rodina hodně kompatibilní, že?

Jste domácí boda, která jde na občasný piknik v parku? Snažíte se najít něco, co byste měli vzít do domu vašeho rodiče, když si vyberete večeři? Jste venku a snažíte se najít dobrý vrchol pro kempování? Nebo možná jet-setter, který potřebuje sbalit kompaktní a světlo?

Kdokoli jste a jaké jsou vaše potřeby, je pro vás určitě cestovní vysoká vrstva. Naštěstí je mnoho z těchto sedadel univerzální a lze je použít v různých prostředích. Ale i když potřebujete mnohem více než jednu, jsou naštěstí velmi cenově dostupné.

Takže bez navíc Ado jsou zde místa, která doporučuji.

Skvělé přenosné vysokých vodáků pro každou příležitost

Nejlepší cestovní vysoká vrstva pro rodinu kempu

Sedět kolem piknikového stolu s rodinou naznačuje jeho sladké léto. S dítětem ve směsi to život mnohem usnadňuje, pokud mají svou vlastní židli, aby se zchladili, zatímco budete grilovat a jíst. Existují dvě podobné židle, které jsou pro tuto příležitost docela nejlepší: dětská radost se rozhodla pro mě židli a dětskou židli CIAO. Obecně se jedná o kempovací židle pro kojence, ale ve formě na vysoké úrovni a mohou být použity uvnitř u jídelního stolu i venkovního prostředí.

Baby Delight se rozhodněte pro mě židli

Jaká je výhoda, kterou má tato židle nad dítětem CIAO? Přichází s deštníkem, který zastíní vaše dítě ze slunce. Deštník CIAO se prodává samostatně a stojí asi polovinu ceny židle. ““ Yikes! Baby Delight se také může pochlubit, že je to pro velké množství věků, od kojence až po malé dítě (do 75 liber). Zkontrolujte aktuální ceny zde!

Ciao zlato

Výhoda dítěte CIAO? Při vysokých 32 palcích (na rozdíl od 25 palců v křesle Opt pro mě) je dítě Ciao vyšší. Není to moc, ale 7 palců může znamenat rozdíl mezi tím, že je pod piknikovým stolem a je schopen vidět na něj. Zkontrolujte aktuální ceny zde!

Nejlepší cestovní vysoká vrstva pro letní piknikovou rodinu

Pop n sedět

Toto sedadlo je tak univerzální a lze jej použít různými způsoby. Je to také kemp, ale velmi nízký k zemi, což je nejlepší pro letní piknik nebo plážový výlet. Je všestranná, protože může být také použita jako vysoký žer, protože přichází s popruhy, které se připevňují k normální židli jídelny.

To jsme používali často během léta. Zjistili jsme, že jsme hodně jí na naší piknikové přikrývce, a vždy to byla noční můra, která krmila našeho jednoletého dítěte, protože běžel kolem míchání nečistot v jídle. Takže když jsme našli toto sedadlo a začali ho používat během našich pikniků, byl to měnič her. Zkontrolujte aktuální ceny zde!

Nejlepší cestovní vysoká vrstva pro rodinu trysky

Moje malé sedadlo

Mám dovoleno hrát oblíbené? Pokud ano, tady to je.

Cestovní světlo je naší hlavní prioritou, když se snažíte najít dětské výrobky, které mají používat na cestách. Moje malé sedadlo je tvořeno dlouhým trvalým hadříkem a přezkou a udržuje ho lehký, kompaktní a bezpečný. Tento produkt je malý, ale je to moc. Připovídá vašemu malému na hodně sedadla a také přichází s nosnými popruhy, aby se váš maličký nemohl kroutit. Vřele doporučuji tento, pokud cestujete kdekoli daleko od domova a ne autem. Mezi hmotností a prostorem kufru, který zabírá, je to čistá dokonalost pro rodiče na cestách, kteří se snaží najít vysoký žer. Zkontrolujte aktuální ceny zde!

Nejlepší cestovní vysoká vrstva pro nedělní večeři v domě babičky

Mountain Buggy pod Clip-on Highchair

Tito jsou populární, ale nejsou to můj džem, pokud jde o nejlepší cestovní vysoký soubor. Jsou to dětská sedadla, která se přikrývají na převis. Skvělá věc na nich je, že jsou lehké (2,2 libry) a mohou ležet dostatečně ploché, aby uložily v zásuvce. Nevýhodou je, že se nehodí každému stolu, takže nejsou zcela spolehliví jako ostatní. Spousta rodičů je ráda přináší také do restaurací, aby svému dítěti poskytlo sedadloAurant Highchair poskytuje. Zkontrolujte aktuální ceny zde!

o autorovi

Možná si také užijete:

Nejlepší cestovní autosedačka pro rok 2018 [top 7 možností]

3 věci, které musí každá maminka vědět před cestováním s dětmi

Uspokojivý boční koncert pro maminky – pronajměte si dětské vybavení cestovním rodinám

Ano, světové cestování je lepší při cestování s batoletem

Pin pro pozdější – nejlepší cestovní highchair – přenosné vysoké vysokých vod, když jste na cestách!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *