Link Love: Matka Inc, Everyday

Jedním z blogů v mém návštěvníkovi Google je Matka Inc, denně. Představil mě to matka Inc, každodenní přispěvatelka, Jackie, komunitní dobrý přítel i rozvoj mámy.

Zakladatel, Cat, je papírenský designér v San Franciscu. Představila blog jako místo pro ni i jako kolegy z rozvojových matek, aby chytili několik nástrojů, motivace a nejlepší metody, které je podporují při provozování inovativních společností během stresujících let mateřství. Zde je bit Styleboard Feline, který sděluje, jak vypadá její život.

Kočka dělá Q a stejně jako ostatní lidé, kteří provozují inovativní podniky. Líbí se mi, když se jich zeptá, jak vypadá jejich den. (Jen se mi nelíbí, když uvádějí, že vstanou, stejně jako cvičení v 6 hodin ráno, protože se cítím, jako bych už byl pozadu.) Zkontroloval několik rozhovorů>

Další klasifikací zpráv, které objevuji zajímavé, jsou „biz hotel-tos“, které sdílejí informace o zákulisí o tom, že jsou prodejcem Etsy nebo plánují událost nebo fotografování stále objektů. Podívejte se na několik z těchto zpráv právě zde>

Awww, robotská narozeninová párty! Zkontroloval jsem o tom na matce Inc, denně!

Nyní mi řeknete o jednom blogu, který jste pravidelně kontrolovali. Co se vám líbí? Hlas? Humor? Recepty? Fotky? Komentáře od ostatních čtenářů?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *