4 Užitečné nástroje pro krmení dítěte

Nedávno mi Wendy řekla, že se musí smát knize „recept na kojenci“, která obsahovala pokyny k vidlice Mash a banán jako recept. “Nejsem si jistý, že by se to mělo počítat,” řekla. Ale pamatuji si, že mi někdo musel říct, jak to udělat poprvé.

Vzpomněl jsem si, že když mi Heidi dal super dětskou výživu jako dárek na sprchu, moc jsem si na to nemyslel, protože krmení dítěte skutečné jídlo bylo pryč šest měsíců. Nebylo to na mém prvním seznamu věcí, o kterých se vzdělávat. Rychlý posun vpřed šest měsíců a tam jsem byl, odkazoval na knihu, abych viděl, jaké potraviny se představit každý měsíc, a vyzkoušet si ruku na pyré hrušky, jablka, squash a ano, vidlice rozdrtí banán.

Pokud jste to ještě nezkoušeli, zvažte aktivitu #177: Vytvořte si vlastní dětskou výživu.

Vidíme, že maminky kupují pohodlné skladovací kontejnery pro zmrazení domácí dětské výživy a chtějí zdůraznit několik možností bez BPA.

Dětská výživa a krmné misky

1. Gerber BPA bezplatné banda s víčkami
Věřím, že nikdy nemůžu vlastnit dostatek nádoby na potraviny s víky, zejména ty, které lze mikrovkovat, aby se zahřívaly zamrzlé dětské výživy.

2. Kontejnery dětské krychle (8pk) – myčka nádobí, mraznička, mikrovlnná trouba, tyto hromady na sobě pěkně. Mnoho z vás nám říká, že děláte večer výroby dětské výživy, která trvá měsíce. K zamrznutí musíte něco takového použít.

3. Munchkin měkké kojenecké lžíce-s dlouhou rukojetí k dosažení dna nádoby na potraviny. Dobré pro nové jedlíky s pevným jídlem. Self-Feeders budou potřebovat kratší úchyty.

4. Čerstvé dítě tak snadné podnosy pro dětskou výživu/mateřské mléko miluji myšlenku kostky mateřského mléka. Přidejte ji do misky kojenecké cereálie pro super výživnou snídani. (Pokud máte hodně štěstí s čerpadlem, to je!)

Jaké položky byly přidány do vaší kuchyně od doby, kdy dorazilo dítě?

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *