Zůstaňte zdravý snadný cestou

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Life & Beauty Weekly: Zdraví

Zůstaňte zdraví snadným způsobem

Od Catherine Ryan for Life & Beauty Weekly

Jistě, jíst vyváženou stravu a často cvičit jsou dva z nejlepších způsobů, jak zůstat zdravý. Ale jejich dělat to není vždy snadné. Přestaňte se bít, pokud to projížďku rychlého občerstvení bylo příliš lákavé nebo jste spadli z tréninkového vozu. Existuje spousta dalších způsobů, jak pomoci chránit a udržovat vaše zdraví – a jsou mnohem jednodušší, než si myslíte. Přijměte tyto návyky dnes a začněte zítra cítit své zdravé nejlépe.

1. Floss denně, abyste zachránili srdce.

S tímto jednoduchým jednoduchým denním rituálem můžete udržet svůj úsměv i ticker ve tvaru špičky. Bakterie z onemocnění dásní mohou vyvolat nadprodukci C-reaktivního proteinu, látky, která vede k zánětu a je podle Journal of Periodontology pevně spojena s srdečními chorobami. Flossing pomáhá odstranit plak, který chová bakterie, takže žádný plak neznamená žádné bakterie-a žádné sloučeniny způsobující onemocnění.

2. Políbit více a ovládat cholesterol a stres.

Podle studie z Arizonské státní univerzity snižovaly páry, které se za šest týdnů snížily během šesti týdnů snižovaly cholesterol a uváděly se méně stresovaní. Protože stres je vázán na vyšší cholesterol, relaxační účinek náklonnosti může zmařit molekuly ucpávání srdce, říkají vědci.

A to není jediná výhoda proti líbání. Studie Rutgers University zjistila, že když se páry políbily, úrovně stresového hormonálního kortizolu rychle klesla. To je dobrá zpráva, protože méně kortizolu je spojeno s lepším spánkem, zlepšenou imunitní funkcí a dalšími značkami dobrého zdraví, říká Claire Kruppe, patologka a wellness trenér v Palm Desert v Kalifornii.

Související 10 jedinečných dárků na poslední chvíli pro zdravé maminky

3. Smějte se na nižší krevní tlak a zvýší imunitu.

Když lidé říkají, že smích je nejlepší lék, nejsou daleko. Sledování vtipného videa může ve skutečnosti snížit váš krevní tlak, odhalí studii z University of Loma Linda University v Kalifornii. Ale to není všechno: Jednoduše očekávání vtipné zkušenosti zvyšuje hormony, které pomáhají vašemu imunitnímu systému a snižují ty, které jsou spojeny se stresem, výzkum ze stejné univerzity ukazuje a přemýšlejte o příležitostech, jak se zachechtnout, ať už naplněním vaší fronty DVR s Komedie nebo zřízení noci s veselým přítelem. Budete se bavit při otupení nebezpečných účinků chronického stresu.

4. Vařte s česnekem, abyste chránili před rakovinou.

Čím více česneku jíte, tím nižší je vaše šance na rozvoj rakoviny, říkají vědci z Pennsylvania State University. Vědci spekulují, že prvek v žárovce inhibuje tvorbu toxických sloučenin, které mohou vést k onemocnění.

Přidejte česnek do salátových obvazů, těstovin a smažte pro chutné a užitečné jídlo. Nezapomeňte použít čerstvé hřebíček; Získáte účinnější zdravotní účinek než ze sušené verze.

5. Užijte si drink a opékejte celkové zdraví a dlouhověkost.

Popíjení jednoho alkoholického nápoje denně vám může pomoci žít déle a zdravější. Dámy, které pijí mírně, mají nejnižší úmrtnost všech žen, hlásí New England Journal of Medicine. Je také méně pravděpodobné, že se vyvinou srdeční choroby, cukrovku a depresi.

Podle studie v archivech interního lékařství je také spojeno s mírným množstvím piva, vína nebo alkoholu je také spojeno s menším přírůstkem na váze ve srovnání s nadměrným pitím a dokonce se zdržet se zdržení. Udržování měřítka zase pomáhá odvrátit cukrovku, kardiovaskulární onemocnění a mrtvici, říká Kruppe. Na zdraví!

Samozřejmě se nevzdávejte zdravého stravování a cvičení, nemluvě o pravidelných návštěvách lékaře. Ale přijetí těchto neuvěřitelně jednoduchých zdravých návyků vás však bude cítit ještě nejlepší.

Catherine Ryan je spisovatelka a editorka na volné noze, která píše o zdraví, výživě, kráse a zeleném bydlení pro takové časopisy jako Self, Ode a Rodiče. Ona je častým přispěvatelkou k životu a kráse týdně. //js.revsci.net/gateway/gw.js?csid=f09828&auto=t&bpid=Studioone var time_on_page = 0; window.onload = function (e) {d = new date (); time_on_page = D.GetTime (); } window.onbeForeUnload = function (e) {d = new date (); proud_time = D.GetTime (); time_on_page = time_on_page? (proud_time – time_on_page): 0; if (time_on_page{sekundy = parseint (time_on_page / 1000); sekundy = 5*(Math.Ceil (Math.ABS (sekundy/5))); sekundy = Math.max (sekundy, 1); qry_str = ‘? cat =’ + ‘time-on-page’ + ‘& value =’ + sekundy + ‘& action =’ + sekundy + ‘_sec & stay + Healthy + The + Easy + Way & type = Funkce a identifikátor & Channel = Health & Partner = HealthMamamagazineftp ‘; skript = nový obrázek (1,1); script.src = ‘ + qry_str; }}

SOUVISEJÍCÍ PROČ MÁM MNOHO MNOHO LOVEJTE nebo nenávidět prezidenta Trumpa?

Pokud se vám tento článek líbil, můžete si tyto příběhy líbit.

Načítání…

var MarketGiddate = new Date (); Document.Write (”);

§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento příspěvek: Zůstaňte zdravý snadným způsobem

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *