Odpusťte hmyz přirozeně v tomto létě s buzz od extrémního

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Sponzorováno Buzz Away Extreme

Se zvýšením výskytu viru West Nile, Zika a Lymeovy choroby, není mnohem lepší čas začít se chránit před komárem, černou muškou a kousnutím klíšťat než současnost. Avšak spolu s lahvemi chybného spreje přicházejí problémy o zabezpečení aktivní chemikálie v mnoha z těchto chyb, DEET. DEET (n, n-diethyl-m-toluamid) byl vyroben pro ozbrojené síly využívané americkou armádou ve 40. letech 20. století, s opětovným schválením pro využití ve věcech jako Bug Spray by FDA v roce 1998. Stránky z komárů, klíšťat, prchajících, chiggerů a dalšího hmyzu sání krve, stejně jako po stříkání trvá několik hodin. Je efektivní využití na vrcholu opalovacího krému také historicky učinilo prominentní s aktivními jedinci v letních měsících.

Nedávné studie však odhalují, že DEET může být pro lidské tělo škodlivé v metodách, které jsme předtím nepochopili nebo pozorovali. Ukázalo se, že potenciálně způsobuje nepříznivé dopady na náš úzkostný systém blokováním přirozené enzymatické aktivity potřebné pro zdravou komunikaci mezi mozkem i tělem. Takže zatímco výzkumná studie se stále vyvíjí, mnoho rodičů hledá mnohem přirozenější možnosti ve snaze zabránit využití DEET na sebe i na své děti.

Buzz Away Extreme poskytuje efektivní a čistý alternativní výběr pro deet-naložené spreje:

Vyrobeno ze základny přirozených nezbytných olejů

Deet zdarma!

Odpuzují komáry, černé mušky a klíšťata na hodiny

Studováno na USDA & University of Guelph a prokázalo se, že je stejně efektivní jako produkty založené na 7–20% DEET

Žádné závažné chemické složky

Přichází v praktickém spreji nebo v ručnících pro jednoduché využití na cestách

Související zdraví a wellness výhody muškátového oříšku

Kde si mohu koupit Buzz Away Extreme?

Amazon, Jet.com, stejně jako Quantum Health and Wellness jsou na internetových trzích, kde lze nalézt bzučení. Stejně tak zkontrolujte svůj regionální obchod se zdravím a wellness potravinami a přírodní obchod s potravinami. Zjednodušte své procházení tím, že se vydáte na stránku Extreme pro vyhledávač obchodů. Využijte jej spolu s flynčními obrazovkami na vašich dveřích, abyste vás, stejně jako váš dům komáry, učinili.

Maloobchodní náklady jsou také velmi rozumné! Počínaje 6,29 USD pro 2-uncovou láhev, stejně jako v rozmezí až 15,29 $ pro 8-uncovou láhev, můžete si být jisti, že přirozeně chrání svou domácnost po celou léto dlouho, aniž byste museli strávit jmění. Odrůda ručníků od 7,99 do 8,99 $.

Udělejte bzučení extrémní část své letní bezpečnostní rutiny

Přivedení Buzz Away Extreme s sebou na dovolenou, výlety kempování a další exkurze v tomto létě vám mohou pomoci chránit před kousnutím chyb bez nebezpečí DEET. Kromě zabalení buzz od extrému si nepamatujte tyto kroky, které vám pomohou zajistit, aby vaše letní cesty byly bezpečné, zábavné a nezapomenutelné:

Sbalte soupravu první pomoci. Nemusí to být těžkopádné! Vaše sada může zahrnovat pouze náležitosti, včetně band-aids, latexových rukavic, solného roztoku a několika dalších. požadavek úplný seznam návrhů? Znovu zkontrolujte Popsugarovy letní potřeby

Nespěpněte na opalovací krém. Spánek na útěku může skutečně stískat styl vaší rodiny. Nejenže jsou spáleniny nebezpečné, ale jsou bolestivé! Americká akademie dermatologie navrhuje výběr širokospekturálního, vodě odolného opalovacího krému SPF 30 nebo vyšší. Také použití klobouku neublíží

Pít hodně vody. Gettaways může být tak zábavný čas na účast na elegantních nápojích, jako jsou sodovky a šťáva, ale pozor! Vylepšené cvičení a expozice je recept na dehydrataci, který může zničit jakýkoli druh výletu domácnosti

Ošetřte si nohy. Pěší turistika, chůze po horkém písku a na plážových skálech, stejně jako obecná expozice venku mohou způsobit puchýře, řezy i škrábance, stejně jako suchost. Nezapomeňte zabalit puchýřské polštáře, další ponožky a také uzdravující krémy na uklidnění nohou po dlouhém dni

Chcete slyšet, co klienti uvádějí o Buzz Away Extreme? Hodnocení a mnoho informací naleznete v jejich stránkách (viz odkaz výše). Stejně tak učinit ty ošklivé komáry, klíšťata i mouchy, které letos v létě bzučí!

Odkaz na tento příspěvek: repel hmyz přirozeně v tomto létě přirozeně bzučení extrémní
Související obchod pro mnohem lepší spánek: 5 vysokých vlastností, které je třeba hledat v matracích Toppers

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *