Radostný víkend s nejlepšími dobrými přáteli v hotelu Royal Garden Hotel

Není nic víc zábavnějšího než radostné přestávky se starými přáteli, stejně jako minulý víkend jsme viděli, jak to dělám, ve skutečnosti s mým nejstarším dobrým přítelem, ve skutečnosti, ve skutečnosti, ve skutečnosti, ve skutečnosti, ve skutečnosti, Carlie, stejně jako její krásná rodina: manžel, James a jejich tři děti: Tali, Joel a Jay, kteří se k nám připojili v hotelu Royal Garden Hotel v Kensingtonu v Londýně.

Jsem šťastný místní blogger z královské zahrady a naštěstí jsem naštěstí nazval tento velkolepý 5hvězdičkový hotel s výhledem na palác, můj druhý domov za poslední rok a také budu s nimi znovu pracovat příští rok Také s některými zorganizovanými akcemi, které jsou s některými jen akčními událostmi a partnerstvími, která také zahrnují i vás muže Je to vzrušující!

… Nyní, s pěti mladými a čtyřmi dospělými, jsme celkově vzali tři extrémně prostorné extravagantní prostory na dvou patrech (s ohromujícími výhledy) a v sobotu večer jsme si dopřáli večeři legendárních proporcí s vesmírnou službou (i Věřte, že jsme si mohli dobře zakoupit celou menu) Přesahující těstoviny, humrové biskque, grilované kuře, nachos, hallumi, rybí goujons, hranolky, salát a také nezapomínáme na mleté koláče na recepci … Jmenujete to, převrátíme to dobře!

Ach, stejně jako díky hotelové čokoládě za tento obrovský čokoládový cracker!

Svátek byla důležitá (a chutná) doplňování po blátivé, ale zábavná procházka v zahradách Kensington a také paliva na noc na dlaždicích, jako jsem Carlie, stejně jako jsem unikl do Mahiki Kensingtonu (dole z hotelu), kde jsme tančili noc pryč Jako by to bylo v roce 1999 (naposledy jsme zůstali venku tak pozdě, abychom byli spravedliví). Mahiki také laskavě hází moji knihu představit Bash v květnu, na který vlastně nemůžu čekat, stejně jako soudě podle sobotních nočních shenaniganů, bude to trochu divoké! Chápete, jaké jsou, jako když se dostaneme ven, jsme první na tanečním parketu a poslední odchod! PŘINES TO!

Rum smíchané nápoje a také několik sklenic Prosecco později viděli, jak se třeseme naše botičky do staré instituce r ‘n ‘b, stejně jako jsme se skutečně smáli, dokud se naše čelisti bolí. Jen moje noc!

Vrací se zpět do hotelu v časných hodinách jsme dostali několik hodin Kip, než jsme byli oživeni úžasnou hotelovou snídaní, která slouží všemu, co byste mohli nebo potřebujete! Po omeletách, rozbité Avo na toastu, stejně jako meloun Honeydew, stejně jako hojné šálky kávy, jsme udělali naši metodu na speciální promítání Sky Cinema promítání extrémně vtipného a absolutně srdečného krátkého filmu Olafův zmrazený zážitek (premiéru na Sky Cinema on on Štědrý den) Než si užil sněhuláka ovlivňoval umění a oslavu řemesel nad chutným občerstvením a ještě mnohem více kávy.

Taková léčba!

Poté jsme zamířili do vědeckého muzea na nějakou ohromující zábavu (mladým lidem se líbilo přesně, jak interaktivní exponáty byly, stejně jako program stříkající v suterénu) před lehkým obědem na Pret a mnohem více mletého koláče zpět zpět V hotelu před Carlie a fam museli udělat svůj dům s metodou do Manchesteru.

Jaký legendární víkend.

Podívejte se na Xanderovu žárlivou dohodu s níže! Aw!

Pokud jste to ještě nevěděli, hotel Royal Garden je oáza pro rodiny s rodinou na výjimečném místě Kensington High Street sousedící s Kensingtonským palácem a Kensingtonskými zahradami, kromě toho, že je však kamenným házením z muzeí, také obchodů, obchodů. Jako kavárny i restaurace, které vám poskytují vše, co byste mohli potenciálně vyžadovat pro šťastný, shovívavý i zábavný víkend pryč nebo dovolenou. Personál jde nad i mimo každou metodu i v každé metodě, stejně jako Královská zahrada se pro mě vždy cítí jako dům (swanky, neposkvrněné 5hvězdičkové typ domu), stejně jako to bude pro vás!

Dovolte mi pochopit, pokud navštívíte, že?

Ach, nepamatuje si prohlížet vlog!

Veselé svátky

Kupte si moji bestselleru v brožované podobě nebo zvuku

Moje debutová kniha je můj průvodce k přežití, a také prosperující v práci, stejně jako v domě a také poskytuje vhled do toho, jak přesně vyrobit digitální společnost nebo návrat do práce s důvěrou.

Mumboss: Průvodce pravdivým maminkou k přežití a prosperujícím v práci i v domě (2. edice UK)

K dispozici na Amazonu nebo Audible

Pracovní maminka: Váš průvodce přežití a prosperující v práci i v domě (edice USA/Kanada)

K dispozici 8. září 2020. Nákup nyní na Amazonu

Líbí se vám, co jste četli? Tak proč nedodržet Vicki na Facebooku, Twitteru, YouTube, Pinterestu i Instagramu

Nikdy nezmeškáte příspěvek!

Přihlaste se k odběru čestného souboje pro můj pravidelný e -mailový zpravodaj, kde sdílím své nové blogové příspěvky, tipy na blogování, pozvánky na události, soutěže a zprávy o mé nové knize. Nikdy nesdílím vaše osobní údaje s třetími stranami.

FacebooktwitterPiteresteMailTumblrshare

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *