Co zahrnuje americká narozeninová akce?

Heather přišel s konceptem komponování o tom, jak přesně jsou první narozeniny poctěny po celém světě. Zdá se, že mezi našimi přáteli v reálném životě jsou nejběžnější korejské první narozeninové tradice. Byl jsem na jedné takové oslavě, kde bylo dítě oblečeno ve standardním oblečení zvaném Hanbok, a také před výběrem symbolických předmětů. Bez ohledu na to, který kojenec sáhne, se uvádí, že předvídá svou budoucí cestu – peněžní úspěch, pokud dosáhne dolaru, hojnost, pokud natáhne potravinu.

Začal jsem věřit přesně o to, jak bych vysvětlil americké narozeninové zvyky, pokud by na mě nebyli rodí. Právě zde jsou metody, které jsem vyrostl, abych si vzrostl naprosto jako samozřejmost:

Kupte si dárky k narozeninám pro dítě a také je zabalíte do papíru.

Ozdobte na oslavu s balóny i streamery.

Pozvěte hosty na oslavu s nádhernou pochoutkou, až po poskytnutí tohoto léčby osvětlené svíčky, které vyfoukne narozeninové dítě.

Shrnují tyto tři tradice americké narozeniny? Co jiného je vyžadováno?

Tyto obrázky pocházejí z Julianovy třetí narozeninové párty, pár dní před Halloweenem, který diktoval jak Holdenův oděv, tak i malou dýňovou ozdobující aktivitu, kterou jsme udělali na dvorku.

Je těžké to udržet tak jednoduché?

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *