Těhotenské nohy? Tady je 15 fantastických bot pro zanícené nohy!

Pravděpodobně již pochopíte, že v určitém okamžiku těhotenství nebudete moci vidět prsty na nohou, ale možná jste ještě nepřemýšleli o problému zanícených nohou. Zde jsou ty nejlepší boty pro zanícené nohy, které se nosí během těhotenství. A ano, ujistili jsme se, že jsou rozkošní i trend!

Těhotenské nohy? Tady je 15 fantastických bot pro zanícené nohy!

Co hledat v botách, když očekáváte, stejně jako vaše nohy jsou oteklé

Někdy se zdá, že těhotenství, jako by to létalo, a jindy jen chcete rychle zasáhnout vpřed. Vždy je skvělé být připraven, protože nerozumíte tomu, co je nejlepší za rohem, stejně jako proto, že mnoho žen bojuje s zanícenými nohama, budete chtít pár párů pohodlných pružných bot.

Když hledáte ideální pár, právě zde je třeba mít na paměti několik věcí:

Vyvarujte se tkaniv – v určitém okamžiku se vaše bříško bude tak obrovská, že nebudete moci vidět nohy. To určitě komplikuje vázání vašich bot. To je uvedeno, že je nejlepší jen zabránit tkaničkám. Kdo je stejně potřebuje?
Řekněte ne na spony nebo popruhy – stejně jako u tkaniček, spony i popruhy budou v cestě opravdu náročné s obrovským bříškem!
Podpora záležitostí – když jsou vaše nohy zapáleny, nechcete obilit boty. Díky tomu je přitažlivé získat nejúžasnější typ boty, ale určitě budete chtít přemýšlet o podpoře. Mít podpůrnou botu bude obzvláště důležité, pokud budete hodně na nohou. I s nejvíce podpůrnou botou si stále vyhrazujete to nejlepší, abyste požadovali tření nohou.
Strethecer tím lepší – vaše nohy budou s největší pravděpodobností kolísat ve velikosti spíše trochu, takže natažení, tím lépe. Díky tomu je metoda jednodušší dostat se do nohy i ven.
Existují rozkošné možnosti! – Při čtení všeho výše je jednoduché odradit a věřit, že během těhotenství nebude mít žádný typ rozkošných bot. Špatně! Existují spoustu rozkošných možností, které fungují cokoli výše.

15 nejlepších bot pro zanícené nohy během těhotenství

1. Nové rovnovážné jádro paliva – denní boty pro zanícené nohy (které můžete nosit i po těhotenství!)

Ano, ty nedodržují všechna moje pravidla. Můžete však rychle zastrčit tkaničky, aby se z nich stala bota. Tyto nové zůstatky jsou fantastickou možností, pokud odmítáte koupit botu, kterou budete nosit pouze během těhotenství. Jsou velmi trendy, takže je budete moci nosit do mateřství.

Nakupujte zde

2. Birkenstock v Arizonském semišovi-nejjednodušší k proklouznutí i mimo

Pokud v životě existuje nějaký čas, který máte důvod, kde se zásoby a ponožky, určitě těhotná. Musíte to využít, protože Birkenstocks jsou tak pohodlné! Když se vyvinuli na nohy, nebudete chtít nosit nic jiného. Jsou ideální pro zanícené nohy, protože si můžete popruh rozšířit, než je nasadíte.

Budu vás však varovat, ale rozbiju je, než se vaše nohy začnou bobtnat!

Nakupujte zde

3. Toms Traditional Slip Ons – bota, která bude napsat na nohu

Chápu, že Toms byl před lety obrovskou věcí, ale jsem dole, abych je přivedl zpět! Existuje spousta rozkošných barevných možností, moje osobní preferovaná být šedá i tvída výše. Navíc jsou velmi jednoduché na to, aby se dostaly, stejně jako vypnuté a jsou dostatečné k napsání vašich zanícených nohou.

Nakupujte zde

4. Old Navy Flip-Flops-Snadná nutnost pro těhotenství

Udržujte věci jednoduché, nemůžete se pokazit s žabky ze starého námořnictva. Jsou pohodlné a také jednoduché na sklouznutí i vypnutí. Kromě toho jsou k dispozici téměř v každé barvě, které můžete věřit, stejně jako jsou určitě vhodné pro rozpočet. To je v podstatě tak blízko, jak se chystáte používat žádné boty.

Bonus; Bude to také fantastické nosit kolem zdravotnického zařízení, když vaše dítě debutuje!

Nakupujte zde

5. Adidas Slides – nejlepší bota, kterou chcete hodit do vašeho lékařského zařízení

Chtěl bych vám poděkovat velkému vyjádření vám, kdokoli, kdo Adidas udělal znovu prominentní. Tyto boty jsou naprosto přijatelné nosit na veřejnosti, ať už máte zanícené těhotenské nohy nebo ne. Jsou ideální pro každou událost z obchodu s potravinami k lékaři.

To je také ještě jednou fantastickou volbou, kterou si můžete zabalit do vašeho zdravotnického zařízení (samozřejmě spolu s některými fuzzy ponožkami). Jsou k dispozici ve velké řadě barev od konvenční černé i bílé až po docela mincovnu výše.

Nakupujte zde

6. Ugg Women’s Slipper – nejpohodlnější boty pro zanícené nohy

Tyto pantofle mění život. Jsou neuvěřitelně měkké a pohodlné, takže je budete pravděpodobně chtít nosit po celém domě po celou dobu. Navíc mají gumové dno, pokud budete vyžadovat běžet venku v nich. Pokud budete očekávat sZima, to jsou určitě nutností.

Nakupujte zde

7. Target Slip-On Versatile Bottle Shoe-nejlepší bota, která se spáruje s těhotenskými legíny

Miluji tuto camo tiskovou botu. Gumová podešev odolná vůči skluzu je velmi flexibilní, což je usnadňuje i se zanícenými nohama. Věřím, že by to vypadalo velmi rozkošně s párem legín a dlouhým odpal. Zde můžete objevit naše preferované těhotenské legíny!

Nakupujte zde

8. Sketci jdou chodit radost – nejtažnější materiál ze všech

Nemusí to být nejroztomilejší volbou na tomto seznamu, ale existuje důvod, proč byly již dlouho preferovány mezi očekáváním MAMA. Tyto boty jsou vyrobeny z velmi pružného materiálu, takže nikdy nebudete mít problém, jak je dostat na zanícené nohy. Jsou lehké i polštáři uvnitř, což z nich činí fantastickou volbu, pokud budete na nohou po delší dobu.

Nakupujte zde

9. Teva tenisky – nejlepší boty pro dobrodružné očekávané dámy!

Vy, chlapi, jsem konzumován s těmito tenisovými botami. Jsou vyrobeny z prodyšných fit společně, aby vaše nohy chladily. To se hodí také také nabízí fantastický úsek, takže když jste těhotná, můžete si v těchto botách dostat své zanícené nohy. Jedna je velmi lehká a poskytuje dostatečnou podporu. Jedná se o fantastickou volbu tenisové boty, pokud hledáte něco bez jakýchkoli otravných tkaniček, které byste se mohli spojit.

Nakupujte zde

Podívejte se na mnohem více našich preferovaných tenisek Teva níže!

< 44,59 $ 89,85 $ 89,99 $ 129,95 $ 100,00 $ 89,99 $ >

10. Crocs Dámský hektický den Stretch asymetrický klín – nejlepší bota pro zanícené nohy, když jste pracující matka

Pokud pracujete na očekávání mamy, tyto Crocs vás udrží v pohodlí a vypadají profesionálně. Footbed vám bude mít pocit, že chodíte po mracích. Dokončí úkol, ať už jste potřebovali stát nebo chodit po libovolný typ času. Abychom vám poskytli koncept jejich strečilosti, horní část boty je typ materiálu s jógovými kalhotami.

Nakupujte zde

11. Amazonské základy baletního bytu – rozkošná volba pro pracující matku

To je ještě jedna volba pro práci, která očekává maminky. Jedná se o Amazon důležité, což naznačuje, že jsou velmi cenově dostupné. Rovněž jsou k dispozici v několika různých barvách, takže je můžete zcela přizpůsobit svému šatníku. Takže četné byty se opravdu zúží na nohou, ale tyto mají zaoblený prst, aby vám poskytli spoustu pokoje. Jakýkoli typ dalšího prostoru v botě je dar z nebes, když jste očekávali, stejně jako vaše nohy jsou oteklé.

Nakupujte zde

12. Converse Shoreline Low Top – tradiční (ale udělejte to pružný!)

Pokud jste konverzní žena, která se obává, že je poskytuje během těhotenství, je to fantastický kompromis. Zadní část je pružná, takže se rychle změní na změnu. Navíc žádné tkaničky, které by se měly vázat! Pokud uvolníte tkaničky, můžete jazyk vytáhnout opravdu daleko, aby se vklouzl do zanícené nohy.

Nakupujte zde

13. Naturalizer Yola Slip-On Sneaker-Stylová bota pro zanícené nohy

Tyto tenisky, módní i pohodlné, produkují ideální těhotenské boty. Vysoká platforma je činí trochu fantazie než typický skluz. Je to fantastická bota, kterou se můžete opotřebovat (i když byste měli pochopit, že bez ohledu na to, co při příležitosti, je těhotenství přihrávkou na šaty pohodlné). Footbed má také spoustu polštáře! Rovněž jsou k dispozici v opálení i v docela barvě uhlí.

Nakupujte zde

14. Dámská Neida Eva Two Band Slide sandály – výběr plánu rozpočtu, pokud se vám líbí Birks

Pokud se vám líbí Birkenstocks, ale ne jejich značka nákladů, Target přišel k záchraně s těmito dvěma sandály pásma. Stejně jako u Birkenstocks můžete změnit popruhy před jejich nasazením, pokud jsou vaše nohy oteklé. Tento pár se také vyskytuje jako plast, díky nimž je za letní měsíce skvělá voda odolná proti vodě.

Nakupujte zde

15. Chaco Tradiční atletický sandál – nejlepší boty pro turistiku se zanícenými nohama

Pokud nenecháte těhotenství, aby se pauza na své venkovní způsoby, musíte podívat na to, abyste si získali pár tradičních sandálů Chaco. Mají přezku, která není ideální, ale pokud máte turistického přítele, mohou vám pomoci. Jedná se o fantastickou botu pro zanícené nohy, protože jsou vyrobeny na zakázku, aby se vaše noha rychle přizpůsobila.

Nakupujte zde

Nebojte se, někdy budete mít své typické nohy zpětTy rozkošné botičky sedí ve vašem šatníku. Až do té doby existují alespoň velké množství metod, které si můžete vybrat, a také spousta rozkošných bot, z nichž si můžete vybrat. Mezitím pijte velké množství vody a také udržujte nohy, pokud je to možné!

Máte mnohem více otázek? Neváhejte zcela ponechat komentáře níže, nebo prosím kontaktujte naši skupinu Rookie Mathers Facebook Group, pokud byste chtěli mluvit s jinými maminkami!

Můžete také jako:

Zelený hovno, zatímco těhotná? Zde je to, co vědět!

Nejlepší dárky pro očekávání žen [11 metod ji hýčká!]

Miminko dorty [25 milých + 3 hrozných!]

Pin na později!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *