Top 5 lekcí, které jsem objevil jako sdílení rodičů

, je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Rodičovství zahrnuje pokus i chyby, výhody a několik obtížných časů. Díky tomu všemu se domnívám, že existuje řada lekcí, které objevujeme jako rodiče. Jdu na sedm let jako maminka i v těchto letech, objevil jsem spoustu svých vlastních důležitých lekcí, ale ty níže jsou ty pět, které chci sdílet, které mi vynikají. Mám pocit, že jsou to nejdůležitější lekce, které jsem doposud objevil v těchto letech a zvyšoval své dvě děti.

Chtějí bit momenty, které jsou obrovské a také jeden z nejtypičtějších rodičovských návrhů, které uslyšíte. Neznamenám, že to bude redundantní, když o tom diskutuji, ale věřím, že to slyšíme běžně, protože je to ten, kdo bude platit pro všechny rodiče.

Obrovské milníky vás potěší a také rádi vidíte, kdy je vaše dítě dosáhne, ale mezi těmito významnými úspěchy jsou bitové věci, které se vyskytují každý den, které pomáhají vašemu dítěti dosáhnout těch obrovských. Zjistil jsem přesně, jak je nezbytné, aby tyto malé okamžiky nebraly jako samozřejmost. Ty bit momenty, které sdílíte, že každý nevidí, jsou ty, které si chci co nejvíce vážit, jako je smích v posteli, přitulit se na gauč a také vysoce kvalitní čas, který trávíme během školy a po škodě.

Očekávejte, že nečekaně mějte na paměti, že si koupíte prominentní knihu „Co můžete očekávat, když očekáváte“, když jsem čekal se svým prvním dítětem. Věřím o tuto knihu každou teď stejně jako tehdy, stejně jako přesně o tom, jak bych se převrátil se svými stránkami za každý měsíc, když jsem očekával, že uvidím, jestli jsem na trati nebo uvidím, co dále očekávat během mého těhotenství.

Související zpevnění hněvu ve věku 10 let

Zjišťuji, že s dětmi je jedna věc, na kterou se má být konkrétní, očekávat neočekávané. Rozhodně jsem neočekával, že moje dítě se vydá na první nouzový výlet do zdravotnického zařízení, než mu byly dva, aby si na podvrtnutí nasadil obsazení na paži, ani jsem neočekával, že znovu uvidí, když uvízl v jeho Black Eyed Peas ve svém nos. Nyní chápu, že očekávám nehody i výlety do nemocnice.

Očekávání nepředvídaného však není všechno špatné. Mnohokrát existují pozitivní věci, které mě chytí mimo stráž, například když moje dítě uvádí něco vtipného nebo když jeden z nich udělá něco úžasného, ​​jako je pomoci jednomu dalšímu na boty nebo hrát hru.

Přestaňte se srovnávat s ostatními rodiči a neporovnávejte své děti s jinými kluky, které mají mnohem větší přístup k tomu, abyste přesně viděli, jak ostatní rodiče jejich děti, takže se v některých případech cítíme provinile, když děláme něco špatného nebo cítíme, že nejsme být stejně skvělý rodič jako někdo jiný. Několik rodičovských technik, které dobře fungovaly pro mé první dítě, ne vždy fungují také pro můj druhý. Situace každého jsou jiné, stejně jako každé dítě je jiné. Poté, co jsem měl dvě děti, nyní chápu, že to uvádí, že zazvoní je pravda. Snažím se obtížně neporovnávat své rodičovství s ostatními rodiči a také zabránit porovnání svých vlastních dětí mezi sebou.

Někdy nás mladí lidé instruují i ​​praktikant, který se stává učitelem, věří, že rozumíme mnohem více než naši mladí lidé, ale jsou chvíle, kdy naši mladí budou mít mnohem více odstraňující vhled o věcech. Poslech našich mladých lidí a slyšení, co musí uvést, je vynikající metoda pro interakci a může také otevřít oči něčemu, co jste možná zmeškali. Najděte si čas na sezení a také mluvit několik minut denně nebo nastavit data se svými mladými lidmi, když je týden.

Přesně související, jak mít příjemný zážitek z nákupu instituce

During our cars and truck rides, my child talks to me about what is on his mind as well as I am commonly fascinated about his view points on different topics. Zjistil jsem, že poslouchání vašich mladých lidí a také jim ukazuje, že to, co uvádí, je skutečně slyšet, že se cítí bez rizika, a také je ujišťuje, že se na vás mohou spolehnout svými pocity.

Plán pro budoucnost Futurethe je lepší, než můžete věřit, stejně jako vaše dítě poroste rychleji, než byste chtěli. Jedna jistě metoda, která se cítí ohromená, že všechno přišlo stejně rychle, je, že se chyba věří, že je stále nespočet kilometrů daleko. Mnoho z nich bude pravděpodobně také stále přijdeRychle, i když důkladně plánujete do budoucna, ale alespoň jste mnohem více připraveni na jeho příjezd.

Naplánujte co nejvíce, zda to znamená plánování toho, jaké předškolní zařízení se zúčastní, kdo bude její lékař, plánuje vysokou školu, šetří peníze na mimoškolní aktivity, cestování i další. Online v okamžiku s vaším dítětem je však proaktivní s vhodným plánováním, abyste zajistili, že jí můžete pomoci růst, aby byla její nejlepší.

Existuje mnohem více lekcí, které se naučí, že chápu, že na své rodičovské cestě musím mnohem více objevovat, jakož i to, že moji mladí, stejně jako já budu růst a také objevovat společně. Mám zájem vidět, jaké další lekce rodičovství přicházejí moje metoda, stejně jako jsem nadšený dobrodružstvími moji mladí lidé, stejně jako společně zažiju. Jaké lekce rodičovství byly pro vás nejdůležitější?

Související jsem ubohá matka, pokud nenechám svého mladíka hrát Fortnite?

Od Bernadyn Nettles pro časopis Blog Zdravé matky

Bernadyn Nettles se skládá na svém vlastním blogu, B je 4, stejně jako rutinní přispěvatel do časopisu Elly, Annie a také blog Jacksonville Mothers. Její práce byla uvedena na různých jiných webech a také můžete objevit její práci na Hubpages. Když není hektická komponování nebo zachování svého blogového webu, můžete objevit její pečení, pracovat na řemeslech, číst a náklady a také hodně času na sociálních médiích. Rád kontroluje své rodné město Jacksonville, zatímco běží po svých dvou dětech. Je vdaná a také si užívá svá dobrodružství jako jiná polovina i matka. Zastavte se a stávejte na ni na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru.

Odkaz na tento příspěvek: Top 5 lekce jsem objevil jako Rodič

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *