Proč nezávislé školy vedou tak dobře ve sportu

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

od Sama Luthera

Během bezprecedentního úspěchu londýnských olympijských her se začala zvědavá statistika procházet různými zpravodajskými středisky: třetina medailistů týmu GB pocházela ze soukromých škol. Když se domníváte, že soukromé školy vzdělávají 7% školní populace (ve Velké Británii), je jasné vidět, že nabízejí žákům mnohem lepší šanci účastnit se a soutěžit ve sportu. Proč tedy nezávislé školy ve sportu dobře dělají?

Je zajímavé, že primární důvod soukromých škol tak dobře, když se týká sportu, je to, že se jim daří dobře, když se týká akademické stránky věcí. To vše začíná skutečností, že soukromé školy mají menší velikosti tříd než jejich státní ekvivalenty. Menší velikosti ve třídě dělají lekce mnohem efektivnějšími, takže učitelé jsou schopni pokrýt mnohem více půdy ve stejném čase.

Vzhledem k tomu, že mnohem více učebních osnov je pokryto v kratším čase, žáci jsou schopni provádět mnohem více mimoškolní aktivity, jako je sport. I když vaše dítě nemá cíle stát se olympijským zlatým medailistou, je snadné pochopit, proč to má své výhody. Vzhledem k tomu, že vláda byla mnohem více dětí, hovořila o potřebě, aby školy nabízely mnohem více sportu, zejména nyní, když máme „olympijské dědictví“, na kterém budeme stavět. Oponenti napětí myšlenky, které by státní školy měly nejprve zaručit, však mohou jejich žáci jednoduše číst a psát dobře.

Nezávislé školy se však ve sportu nedaří, protože mají mnohem více času na to, aby se tomu věnovaly. Vynikají také, protože mají lepší zařízení. Zatímco vláda rychle odprodává škola hrající pole, nezávislé školy si udržují své, a umožňují svým žákům šanci rozvíjet dovednosti ve všem, od kriketu a ragby po fotbal a hokej. Soukromé školy také umožňují sportu vzkvétat z pole, obvykle dávají svým žákům první chuť sportu, jako je veslování.

Související víkendový reflexe

Nakonec je samozřejmě třeba zdůraznit, že nezávislé školy ve sportu lépe, protože mohou investovat do zaměstnanců, kteří to vše umožňují. Oddaní sportovní personál, který vědí, jak motivovat a získat to nejlepší ze svých žáků, jsou stejně důležité jako zařízení, takže není divu, že obvykle slyšíte sportovní šampióny, děkujeme svým učitelům škol. Soukromé školy mohou obvykle získat uznání za to, že jsou sportovní školou, pomyslete na instituce, jako je Harrow (kde byl vynalezen squash), Eton (který má své vlastní verze pěti i fotbalu) a samozřejmě ragby s nějakým úžasným Hledám přizpůsobené ragbyové uniformy.

Není to však jen v oblastech, jako jsou sporty, kde soukromé školy vynikají. Nezávislé školy také nabízejí svým žákům mnohem větší šanci na učení hrát na nástroj. Opět to souvisí s tím, že je jen mnohem více času na zasvěcení hudby, existují lepší zařízení a jsou zapotřebí zaměstnanci k vychovávání talentů. Zatímco hudebníci na státních školách nemusí získat úctu, kterou si zaslouží, na nezávislých školách jsou obvykle shromáždění, kde žáci mají šanci provést hudební díl k uznání svých vrstevníků.

Poslední důvod, proč nezávislé školy tak dobře? Jejich étos: Pomáhat každému dítěti, bez ohledu na jejich pozadí nebo schopnost, dělat, jak to může ve všech oblastech školního života, aby mohli vyrůst, aby věřili, že jsou schopni dosáhnout všeho, na co pracují dostatečně tvrdě.

Obrázek kredit: Didbygraham

Související 5 způsobů, jak se třese pomáhat zaneprázdněným matkám během prázdnin

Sam Luther je copywriter a zkušený blogger pracující s nezávislými školami ve Velké Británii.

Odkaz na tento příspěvek: Proč nezávislé školy tak dobře ve sportu < /A>

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíltweet

Podíl

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *