Může mi někdo pomoci s prádelem?!

Ano, věřím, že musíme všichni za chvíli nechat naskládat prádlo, ale poté to musí být provedeno.

Právě jsem představoval toto obavy Asha v Parenthacks, abych zjistil, zda by mohla pomoci ona nebo její ostřílený tým odborníků-rodičovských čtenářů.

To mě nutí ořechy. Rozhodl jsem se, že chci mít 5 odpovídajících košů prádelny (jeden pro každého člena domácnosti plus jeden) a také se rozhodl, že bitová velikost čtvercové by byla skvělá (ale nejsem vybíravý), takže jsem se dostal Odpovídající sada sterilitních pevných plastických čtvercových košů v Target (to bylo obzvláště skvělé, protože máme doma čtyři* nesoulad s rozbitými metodami), stejně jako předtím, než byl týden venku, dva z nich se skutečně rozbili.

WTF? Vrátil jsem je a také hledal gumový rubbermaid. Nedokázali objevit žádný typ (nezdá se, že by je skladovali v cíli, stejně jako při kontrole jejich webových stránek, zdá se, že moji přátelé v Rubbermaid nevyrábějí žádný typ košů kompaktní velikosti). Šel jsem spát, koupel i mimo něj … nemohl žádné objevit.

Otázka: Jaké značky a designy košíku prádelny používají lidé/rodiče a mají úspěch?! Stejně jako existují nějaké typy skvělých metod prádelny?

* Čtyři neshodné zlomené metody koše:

roztaven ohřívačem základní desky

Modrá ruka-me-down se zobrazuje poškozené na oděvy swap

Správa ve stylu peněženky se odlomila

Fancy Hiphugger s různou poškozenou nenapravitelnou rukojetí

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *