Rodičovské hacky: Nejcennější produkty

Není to trik, který se mi líbí kniha, Parent Hacks: 134 Brilliant zkratky navždy s dětmi; Absolutně jsem to vdechl, když jsem to poprvé zkontroloval a zasmál se, když jsem se naučil nová řešení starých otravných problémů. Než jsme oslavili s představením slavnosti playdate, už jsem celou věc zkontroloval a implementoval spoustu podivných hacků kolem mého domu. A zeptal jsem se autora Ashu Dornfesta, jaké byly její nejcennější nástroje v hackerské tašce Mama-Macgyver-Parent.

Zatímco lepicí páska je neuvěřitelně užitečná, byl jsem překvapen, když jsem viděl, že její první deset seznamu neudělal. Řekla, pozoruhodná, jak to je, není to tak víceúčelové jako jiné několik jejích preferovaných věcí.

Zde je 10 nejlepších tipů ASHA pro rodiče, aby si udrželi po celou dobu (v žádném konkrétním pořadí):

Painterova páska (Získejte 3-pack!)

Radost stiskněte ‘n pečetí wrap

Vinylový uctívač (spousta barev)

Náplasti

Kuchyňské nůžky

Košík na prádlo (stohovatelný)

Poznámky Post-it (nejméně 3 v x 3 in)

Top tašky na zip (velikost kvartu i galonu)

dětské ubrousky (udržujte vanu!)

Pořadatel zavěšení bot

Čestné zmínky: Sillicone Muffin Cup, Maxi podložky, vlasové pásky, nudle bazénu, klipy na rukavice a police. Podívejte se na knihu a podívejte se, co dělá se všemi těmi dobrotami!

Díky Asha Dornfestu za sdílení její knihy, moudrosti a velkého humoru se všemi rodiči světa, kteří hledají zkratky a oslňující spořiče času. Objevte ji po celou dobu na parentehacks.com. xo

[Obrázky poskytnuté Asha Dornfest, ilustrace provedené Craightonem Bermanem]

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *