Walmart kojenecké must-haves a pozoruhodné nabídky na kojení

miminka, nejsladší věci na planetě, jakkoli šílené, vyžadují celé velké věci. Ať už očekáváte a také bujete svůj vlastní registr, jakož i výpis nezbytných, nebo jen hledáte něco pro mamu, které ve svém životě má být ve svém životě, musíte si prohlédnout neuvěřitelný výběr kojenců Walmartu. Nejen, že mají všechny produkty na špičkovém trendu, které chcete mít, ale udržují své náklady přiměřené, protože, sakra, že bit kojence není cenově dostupné.

*Toto je sponzorovaná publikování s Walmartem, přesto všechny názory jsou naše vlastní*

Navíc, pokud jste již nerozuměli, tento měsíc je měsíc národního kojení měsíce! Samozřejmě si opravdu nevyžadujete kojení spoustu zásob, ale určitě existují některé produkty, které cestu trochu usnadňují. Walmart má v prodeji na oslavu tohoto měsíce významnou škálu základů kojení! Dostali obrovské věci, jako jsou kojení čerpadla z stále populární Medely, ale objevíte jednoduché potřeby, jako jsou ošetřovatelské polštáře s nejroztomilejšími výtisky nebo ošetřovatelský šátek, aby vás udrželi stylovou. Věř mi, nebudete si chtít zmeškat tyto nabídky! Podívejte se na našich 10 nejlepších níže a nezapomeňte si prohlédnout #WalmartBaby, abyste ji pochopili, abyste objevili ještě větší motivaci i oblíbené.

Moje 10 nejlepších kojeneckých mustů z Walmartu

Baby Brezza Formule Dispenser // Larh Warmer // Nursing Pillow // Nursing Scarf // Evelflo Advanced dvojité elektrické prsní čerpadlo // Nanobebe lahví sada // stojan na láhve // ​​ošetřovatelské tee // medela čerpadlo // kluzák/k kluzáku

1) Kojenecká Brezza Formula Pro Advanced Formule Sunserser

Speciální: Karta EGIFT zdarma 50 $ s nákupem

Toto je určitě jeden z nejchladnějších vynálezů kojeneckého zařízení, které jsem viděl v letech. Jedná se o nejpokročilejší (a nejjednodušší) metodu, která okamžitě vytvoří teplou láhev. Neexistuje žádné měření ani míchání z vaší strany, stejně jako to přesně řeknete, kolik uncí je třeba společně s možností tří teplotních nastavení. Pokud jste kojící mama, stále stojí za to mít občasnou láhev nebo když necháte svůj kousek s chůvou.

2) Kiinde Kozii mateřské mléko a teplejší lahví

Speciální: Voleno z 69,99 $ na 41,77 $

Moje švagrová použila tento teplejší lahví pro svůj první (koho kojela a čerpala na více než rok!) A také ji znovu využívá na svou druhou. Je snadné využít i bezpečné. Při takovém významném značení z Walmartu na počest měsíce národního kojení porozumění nelze tento teplejší lahví porazit. I když na začátku plánujete výhradně kojení, je vždy příjemné mít v situaci teplejší láhev v situaci, kterou jste nakonec čerpali i krmení lahví. Fed je nejlepší a jakákoli metoda, kterou vyživuje, vaše dítě je naprosto v pořádku.

3) Boppy originální ošetřovatelský polštář a také pozice – Midnight Garden

Speciální: 5 $ dárková karta s nákupem boppy a tento tisk je nabízen pouze ve Walmart!

Budeš chtít boppy, věř mi. Kojení je vyčerpávající a také má polštář, který pomáhá podporovat dítě, je rozdíl. Navíc jsou k dispozici vhodné, aby nastavili svého novorozence, zatímco dohoníte Netflix nebo sestavujete seznam potravin. Jak vaše dítě roste, mohou být použity na čas žaludku nebo pomáhat jim podpořit sezení. Walmart má významný výběr obalů, které si můžete prohlédnout ve všech vzorcích i barvách, právě jsem se objevil, abych absolutně zbožňoval půlnoční zahradu, kterou jsem propojil výše.

4) Leachco Duo Nursing Infinity Scarf

Speciální: Voleno z 19,98 $ na 12,49 $

Samozřejmě byste neměli cítit žádné lítosti kojení na veřejnosti, stejně jako byste tak měli dělat v jakékoli metodě, která je pro vás nejpohodlnější. Pokud však hledáte jednoduchou metodu, kterou chcete zakrývat, určitě bych navrhl tento ošetřovatelský nekonečno. Lze jej nakonfigurovat mnoha různými metodami a je také stylové, aby se po celou dobu nosilo.

5) Evenflo Advanced Double Electric Pream Pump

Speciální: Karta EGIFT zdarma $ 25 s nákupem

Toto čerpadlo je vynikající volbou, pokud budete mít každodenní čerpací potřeby. Je to nemocniční výdrž a navrhuje konzultanti s licencí na světovou radu. Eveflo je také nesmírně klidný, pokud chcete být diskrétní (přichází v práci v práci) a má několik možností energie, takže můžete vždy objevit oblast, která ji připojí. Maximalizuje to váš výraz mléka a udržet vás také komfortní!

6) Nanobebe novorozenecká dárková sada

Speciální: Karta EGIFT zdarma $ 25 s nákupem

Lahve nanobebe jsou na kojenecké scéně relativně nové, ale rychle skončí jako preferovaná od mnoha rodičů. Od tvaru láhve i bradavky jsou vynikající volbou pro kojené děti. Tato sada zahrnuje cokoliuirement začít s lahvemi; láhve, teplejší, sušicí stojan, těžký parní sterilizátor a dokonce i pár dudlíků jako bonus. Navíc získáte kartu EGIFT 25 $? Jaká krádež!

7) BOON NURSH SILICONE DĚTSKÁ LÁTA GRASS GARD BUNDLE

Speciální: karta EGIFT 20 $ s nákupem

Rodičovství zahrnuje tolik čištění, od stíhání zadků po prádlo až po jídla. Usnadňujte čištění lahví a o něco jednodušší na sebe tak, že se organizuje s touto rozkošnou láhev a také sušící stojan. Lahve jsou vyrobeny ze 100% silikonu a také modelované po matce, jako je výše uvedená nanobebe. Sušící stojan je rozkošný k tomu, aby nechal sedět na vašem pultu a zahrnuje štětce na láhve.

8) Nejroztomilejší těhotenství a také kojení

Speciální: Snížené náklady ze 14,94 $ na 12,70 $

I když nemusíte být vždy v těhotenství nebo ošetřovatelském oděvu, je hezké mít ve svém šatníku několik rozkošných možností. Toto odpaliště je roztomilé, pohodlné a také praktické pro kojení.

9) Medela čerpadlo ve velkém stylu Pokročilé dvojité elektrické prsní čerpadlo s tote na cestách

Speciální: dárková karta 50 $ s nákupem

Líbilo se mi moje čerpadlo Medela a věřil jsem, že každá kojení by měla mít možnost vyzkoušet špičkové čerpadlo, protože to opravdu dělá rozdíl. Tato sada zahrnuje dvojité elektrické prsní čerpadlo a také přenos, který usnadní se s vámi, když jste venku.

10) Delta Kids Paříž čalouněný kluzák

Speciální: Voleno z 329,99 $ na $ 199

V neposlední řadě však Walmart má pozoruhodnou nabídku na jednom z našich preferovaných kluzáků přímo tady v Monie Moms. Můžete získat kluzák Delta Kids Paříž za pouhých 199 $. Váš kluzák bude židli, ve které trávíte hodně času, stejně jako s největší pravděpodobností na podzim spánku, když nebo také dvakrát, takže se chcete ujistit, že je pohodlný. Naštěstí je tato židle robustní a také silně polstrovaná pro vás!

< >

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *