Jídlo o zacházení s ohromujícím sdílením kůže

se stará!

Podíl

tweet

Podíl

09/Funkce/krásná_skin/index.html

Úplně vy: vzhled

Jídlo o zacházení s ohromující pokožkou

Autor: Abbie Kozolchyk pro vás úplně

Čokoláda. Ořechy. Káva. Cukr. Sůl. Pokud bychom nyní hráli ideální „pyramida“ 20 000 $, možná byste rozumně hádali: „Věci, které jsou pro vás dobré s mírou.“

Špatná odpověď. Pravda je, že není nic vzdáleně mírného, ​​řekněme, a pak kokosová v roztavené čokoládě. Přesto toto stále běžnější denní lázeňské ošetření nemohlo být pro vás lepší: myslet zářivou, hladkou, absurdně měkkou pokožku-neříkat nic o antioxidačních a anti-irritantních vlastnostech čokolády.

Bod je, bez ohledu na to, co poživatelné verze těchto léčby dělají vaší hmotnosti, krevním tlaku nebo hustotě kostí, lokální verze vyvolávají nulovou vinu – a závažné přitažlivé výhody. A některé z těchto fascinujících dobrot dokonce nabízejí výhody zvyšující zuby, pokud se rozhodnete potěšit své chuťové pohárky. Takže je určitě čas si dopřát.

Chocolatelet je začátkem dědečka všech dobrot (nebo pradědeček-vnuk, pokud vezmete v úvahu historii spotřeby čokolády v Mesoamerice Millennium-Traversingové). “Tmavá čokoláda je bohatá na antioxidanty, které mohou pomoci zvrátit poškození volných radikálů,” říká dermatolog New York City Doris Day. “Kromě toho má inherentní obsah kofeinu anti-irritantní vlastnosti.” Z tohoto důvodu Cacaova stále rostoucí přítomnost v těleso másla, balzámy a pleťové vody.

Ale toto ošetření je nejlépe podáváno teplé a tekuté, masírováno do vašich končetin, záda a trupu v lázních. Jednou lahodnou interpretací je zážitek z čokolády v letovisku Marquis Los Cabos v Baja California v Mexiku. Vrcholem této 80minutové ošetření je máta peprná čokoláda, která slibuje zvýšení endorfinů.

Související přirozené způsoby, jak zbavit svůj domov škůdců a chyb

Nemůžete se dostat na jih od hranice? Slather na kakaovém tělesovém másle po teplé sprše, aby se zvýšila absorpce.

Coffeecaffein v kávových zrnich uvolňuje podráždění kůže, stejně jako čokoláda. Primárním přínosem pro vaši pokožku je však exfoliace – přinejmenším, když jsou rozloženy a masírovány na vaše končetiny, poznamenává den.

Hodně shovívavé variace na téma? Obal Xcocol-Ha a kávová drhnutí v denních lázních v Grand Velas Riviera Maya v Playa del Carmen v Mexiku, kde jsou fazole pěstované veracruz na základě dokonalosti stimulující pleť.

Doma hledejte přírodní peelings s výtažky z kávy. Nebo si vytvořte vlastní: Kombinujte 2 šálky hrubě mleté ​​kávy, 1/2 šálku šálku surového cukru nebo mořské soli a 3 lžičky masážního oleje. Protřete jej přes své tělo v kruhových pohybech, abyste stimulovali průtok krve.

Cukr a soli a sůl jsou výjimečnými exfolianty, ale sladké věci jsou lepší pro citlivé lidi. “Jednoduše se rozpustí, jak se drhneš,” podle Day.

Salt treatments, by contrast, can dry you out, and are consequently good for oily or acne-prone skin. Psoriasis sufferers can benefit from salt as well. “Simply — and gently — working some coarse sea salt over pre-moistened skin in the shower must help,” says Day.

For a far girlier take on getting gritty, check out the Magnolia Sugar Scrub at the day spa at the Ritz-Carlton, new Orleans, where the granules in question are bathed in magnolia essence and various botanicals. Drug-store brand sugar scrubs can be used daily in your own shower for similar benefits at a little less indulgence.

Related  Can mommies use Keto zone to get Rid of Cellulite?

Nuts“Nut extracts can be very hydrating to the skin,” says Day. Macadamia and almond — two of the most easily absorbed nuts — figure into lots of scrumptious skin treatments. One standout is the Ho’ala (renewing) service at the four seasons Maui, where your limbs are plied with a macadamia- and sweet almond-infused lavender body butter, among other delicacies.

At home, look for lotions or, if you have dry hair, conditioners that consist of nut extracts. For a DYI take on conditioner, combine 3 ounces almond oil with 2 ounces olive oil and five drops of lavender oil in a bottle. Shake until the ingredients are well blended. before you shampoo, apply as much of the mixture as needed to coat your haIR od poloviny řetězce dolů. Po pěti až 10 minutách, bez smáčení vlasů, aplikujte šampon přímo na vlasy, aby se ošetření rozbilo. Nakonec přidejte vodu, vynoříte se a sledujte normální kondicionér. Opakujte každý týden nebo dvakrát týdně v případě vážně ošuntělých pramenů.

Bonus!

Může být těžké uvěřit, ale věda zjistila, že některé delikátní pochoutky mohou také zlepšit váš úsměv. Podívejte se na tato zábavná fakta:

Pijáci kávy mají méně pravděpodobné, že na jejich zubech bude vytvořen určitý typ plaku. Italští vědci poukazují na taniny kapaliny, které mohou působit jako silný blokátor plaků.

Kakao se skládá z živiny, která může působit jako inhibitor k nahromadění plaku, podle mezníkové japonské studie.

Ořechy se skládají z přírodních tuků, proteinů a vitamínu D, které mohou opevnění zubů a dásní.

Takže sníst – s mírou.

Související identifikace a léčba poruchy hyperaktivity s nedostatkem pozornosti u dětí

je spisovatel se sídlem v New Yorku, který přispívá k národnímu geografickému cestovateli, cestování + volnému čase, původům a dalším publikacím.

Považovali jste tyto informace užitečné? Kliknutím sem zobrazíte podporu časopisu Healthy Mommies.

Odkaz na tento příspěvek: jídlo pro ohromující pokožku

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Posted Under Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *