Recenze Maclaren Twin Techno

Toto hodnocení Maclaren Twin Techno napsal jeden z mých nejdražších přátel, Ella. Rovněž složila byt nebo bytový život s novorozenými dvojčaty.

Jako máma 7,5měsíční dvojčata jsem objevil mnohem více o dvojitých kočárcích, než jsem si kdy představoval. Po mém podstatném výzkumu jsme dorazili na dva kočárky. Jeden z nich jsme využívali, Maclaren Twin Techno, už asi čtyři měsíce, stejně jako zachránce. Rádi to máme, z důvodu:

Malá stopa. Ať už otevřený, stejně jako při použití nebo složený, je to možná nejkompaktnější dvojitý kočárek. Nedokážu se dozvědět dostatečnou hodnotu této funkce, zejména proto, že jsme metropolitní rodiče: nejen to rychle se dostane s malými dveřmi a také těsně zatáčky, ale také rychle zapadá do kufru.

Snadné složení. Ať už je kočárek, který zvažujete, je zásadní prozkoumat, zda zvládnete kočárek i vaše děti sami. Vzhledem k tomu, že je MacLaren velmi jednoduchý a relativně lehký, jsem schopen s ním rychle manévrovat výlety.

Pohodlné pro děti. Líbí se mi, že tento dvojitý kočárek umožňuje, aby se každé sedadlo změnilo samostatně, aby se zajistilo, že každé dítě se může sklonit na nejpohodlnější poloze; Ditto pro baldachýny. Naši kojenci chápou jejich kočárek, stejně jako vždy se zdá být pohodlně, když jsme se vydali na dobrodružství. Popruhy a záběry se ujistí, že jsou v bezpečí.

Fantastické pro vnitřní výlety. Pokud míříte do nákupního centra nebo do lékaře, je to pro vás kočárek. Nejenže se zabalí do vozidla snadno, ale jeho kola i obecné rozměry produkují jednoduché časové manévrovací obchody i malé kanceláře.

Proč tedy máme druhý kočárek, můžete se zeptat? Existuje několik nevýhod, aby byl MacLaren (nebo jakýkoli typ kočárku deštníku), protože vaše podešev naznačuje přepravu:

Těžší i těžší manévrovat než mnoho všech kočárků terénu. Ve srovnání s naším běžeckým kočárkem je to těžší tlačit a těžší se otočit. Existují spíše dva spravovací tyče než jeden, takže k navigaci jsou obě ruce potřebné. To je pozoruhodné “„ Jako maminka dvojčat to není tak dramatické, pokud jsou naše kojenci podobné velikosti, ale pokud by se využilo pro dvě děti různých věků, představoval bych si, že by bylo požadavek tlačit každou stranu na různých úrovních síla.

Kola jsou zaměřena na uvnitř. Zatímco tento kočárek využíváme venku pro krátké procházky, jeho kola jsou skutečně zaměřena na využití uvnitř ve srovnání s kočárkem terénu. To může mít za následek hrbolatý výlet pro kojence občas, stejně jako těžší čas při setkání s obrubníky nebo trhlinami na chodníku. Vzhledem k tomu, že je to spíše boxy, neumožňuje také fantastickou jednoduchost při chůzi ven.

Několik zvonů i píšťalky. Jedná se o kompaktní i jednoduché složení, jedná se o kočárek pro relativně holé kosti. Bankápie se neprodlouží extrémně daleko na chránění před sluncem, koše pod nimi nejsou jednoduché. Pozoruhodně je třeba kojenci v každém případě připoutat, nebo vyklouznou z úzkých sedadel. Nevěřím, že se jedná o problém, protože jsem rád, že jsem vytvořil kompromis pro výše uvedené body. Pokud je to však váš jediný i hlavní kočárek, je to něco, co je třeba zvážit.

Celkově jsme byli velmi potěšeni s naším Maclaren Twin Techno a jako metropolitní rodiče to objevují nejlepšího zastřešujícího kočárku, který je třeba využít ve spojení s naším terénním kočárkem. Pro příměstské rodiče nebo ty, kteří většinou řídí, by to mohlo být samo o sobě přiměřené. Jeho jednoduchost využití a malá stopa jsou důležité “„ Pokud jste se někdy pokusili navigovat dvěma dětmi, přesně pochopíte, co tím myslím.

Děkujeme MacLarenovi za dodávku Twin Techno pro testování a Ella za sdílení jejích zkušeností!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *