Sdílet se ukládejte své kouzlo i produkty péče o pleť

!

Podíl

tweet

Podíl

Pro mnoho žen (a mužů) je investice na skladování kouzla i produkty péče o pleť. Je to metoda pro ně nejen vypadat skvěle, ale také se velmi starat o jejich pokožku při nákupu, aby byla potěšena i zdravá. Protože tyto produkty nebudou fungovat kromě toho, že by se o ně neměly správně postarat, také vyžadujete zajistit, abyste je uložili nejlepším způsobem. Koneckonců, mohou vám také vydat spoustu peněz, takže je mnohem lepší se o vaši investici skvěle starat, že? Pokud hledáte něco, co bude udržovat vaši pokožku dobrou i měkkou, možná budete chtít přemýšlet o prohlédnutí nějaké kakaové bambucké kůže Souffle 4 oz.

Uspořádat své úložiště

Za prvé, vaše produkty vyžadují správné uspořádání, abyste zajistili, že budete moci snadno objevit ty, které požadujete. Existuje neomezený počet metod pro ukládání make -upu, produktů pro péči o pleť i nástroje pro kouzla a také není způsob, jak to správně udělat. Technika je zjistit, která pro vás funguje nejlépe, a pak zůstat s touto metodou.

Můžete využít děliče zásuvek a také ukládat své produkty bento stylu do svého stolku, nebo můžete získat několik z nich odstranit akrylové boxery s bitovými zásuvkami, takže můžete rychle vidět, co je v nich. Můžete umístit své make -up kartáče do velkých lahví s uzávěry nebo dávkovače slámy, abyste se vyhnuli hromadění prachu. Můžete si dokonce zakoupit komerčně nabízený organizátor make-upu, aby ukládal vaše výrobky. Pokud jste však plně na krásu, stejně jako máte tak mnoho produktů, s nimiž můžete pracovat, přemýšlejte o tom, že místo toho věnujte část svého šatníku Jen vaše kouzlo i produkty péče o pleť. Házejte do několika úložných nákladů přímo zde a tam, přidejte nějaké Akrylové krabice a líné Susans, stejně jako skvělí!

Související podezření, že vaše dítě má poruchu příjmu potravy? Zeptejte se jejího zubaře

Sluneční světlo je nepřítel

Stejně jako slunce může poškodit vaši pokožku, UV paprsky ze slunečního světla mohou také způsobit, že se vaše výrobky zkrátí rychleji, než by měly, zkrátit jejich životnost a také je učinit nepoužitelnými nebo nebezpečnými používáními. Podívejte se na to, že všechny vaše láhve a kontejnery nejsou vystaveny přímému slunečnímu světlu, i když jsou k dispozici v tmavém obalu, které by mohly pomoci snížit expozici produktu UV paprsky. Tmavé, suché i úžasné jsou ideální podmínky pro mnoho produktů.

Vozidlo je další nepřítel

Interiér automobilů se může rychle zahřát nebo chladno, v závislosti na teplotě venku. Jako takový byste nechtěli udržovat své kouzlo i produkty pro péči o pleť FirstBase uvnitř auta. Produkty na rty, stínové tyčinky a krémové výrobky se mohou roztavit a degradovat, když jsou stejně horké, zatímco pleťové vody i make -up mohou být v mrazivých podmínkách povětrnostních podmínek nestabilní kvůli rozpadu jejich emulzí.

Lednice je váš přítel

Zatímco četná péče o pleť a výrobky pro kouzla budou v prostorové teplotě v pořádku, několik z nich může mít prospěch z uchovávání v lednici. Patří mezi ně produkty s přísadami krémů, nebo produkty s aktivními prostředky, jako je retinol, jakož i vitamín C. Je zvláště nezbytné udržovat v lednici séra vitamínu C na bázi vody, aby se zabránilo oxidaci. Pamatujte, že vitamin C, který byl chudý, je pro vaši pokožku opravdu špatný! Jen se ujistěte, že víko správně zavřete, protože vzduch je dalším soupeřem vitamínu C.

Mezi další produkty, které můžete umístění v lednici, patří řešení krémů, oční krémy, listové masky a produkty po Sun. Úžasné teploty budou nejen chránit svou chemickou integritu, ale také tyto výrobky učiní mnohem příjemnější, když se používají na kůži. Chlazení rovněž pomáhá, když požadujete ztvrdnutí konkrétních produktů – například oční linky, které je způsobeno ostření, nebo balzám na rtěnku nebo rty, které se mohlo uvnitř horkého auta změkčit.

Související víkendový reflexe

Vyvarujte se toalety

Sluneční světlo může být špatné pro vaše kouzlo i produkty péče o pleť, ale vlhkost může být stejně špatná. Nikdy neuchovávejte svůj bronzer, oční stíny, práškové nebo koupelové soli v toaletě, protože mohou skončit nasycenou vlhkostí, otočit kočítek nebo pěstovat plísně. Je nejlepší je udržovat na chladném, suchém místě, podobněE vaše ložnice marnost.

Stejně tak byste měli také zabránit udržení vašich nástrojů pro kouzla a dokonce i vaše koupelnové příslušenství uvnitř koupelny. Kompaktní obláčky, kouzelné mixery a make -up kartáče? Určité ne. Udržujte je ve své ložnici a také je praní každých pár dní. Kartáčky na tělo, loofahy a štětce? Podobně je rutinně praní bělícími, mýdlem a vodou a nechte je osušit pod sluncem. Vyměňte doplňky koupelny po každých několika měsících, abyste zabránili bakteriím, houbě nebo plísní, které se na ně mohly hromadit.

Péče o vaše kouzlo a produkty péče o pleť je důležité, pokud chcete, aby vám tyto produkty nabídly nejlepší výsledky. přesně co ty? Máte nějaký typ organizace i návrhy úložiště, které můžete sdílet?

Odkaz na tento příspěvek: uložte své kouzlo a produkty péče o pleť správně

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *