Mama MacGyver Travel Bed Ideas: hnízdo nebo zásuvka?

Ponechání veškerého vybavení a pohodlí domu na výlet domácnosti je zajímavé i nepříjemné. Věřím ze spánku. Jako maminka MacGyver je zřízení mladého cestovního postele pro mé bity přibližně jedna část pevnosti a košík dvou dílů s některými známými Loveys z domova.

Drobné děti: “Může to být sporné, ale myslím si, že každý, kdo vyhodnocuje méně než 15 liber, nepotřebuje skutečnou postel. Ve Finsku spí v krabicích.

Jednou jsem si půjčil houpačku, abych využil přes noc, když jsem zkontroloval své tchány se tříměsíčním; Níže jsme využili níže uvedenou kontrolu v gigantickém šatníku.

[Baby Sawyer rád spí v houpačce]

Protip: Rovněž rád poskytuji další jako v typu základního kojeneckého masáže ideálního před spaním na zvláštním místě, abych mohl své kojence jednoduchost, než doufá, že spí. I online v Berkeley, to je pravda.

Velké kojence i batolata: Líbí se mi cestovní postýlky stylu Pack-n-Play pro Bit ty mezi asi pěti měsíci a tři roky. Rovněž musím poskytnout výkřik na verzi Babybjã¶rn, do které může rodič vyšplhat, aby uklidnil dítě v požadavku na mnohem více mazlení (samozřejmě, plížení není tak snadné!).

Pokud jedete, jděte do toho a strčte ji do kufru. Pokud létání, půjčování nebo pronajměte jeden ve vašem cíli.

Protip: Je snadné přinést známé bezpečnostní předměty i listy z domu, aby se na silniční zápachu vytvořila podivná postel a také se cítila mnohem více jako doma. Rovněž cestujeme s aplikací pro výrobce bílých šumů, abychom pokryli všechny záhadné cestovní zvuky.

[Baby Milo má ve své přenosné postýlce veškeré pohodlí domu]

Velké malé děti i předškoláci: Nechte zábavu začít! Tito mladí lidé nejsou tak rychle oklamáni trochou rozbití a bezpečnostní přikrývky. Ve skutečnosti se zdá, že před spaním vyvolává zvířata i energii, na kterou bych doufal na výlet. (Ale proč, když jdeme na výlet, neočekávaně vyžadují přepravu?)

Pokud cestujeme do domovů přátel, můžeme často využívat spací pytel na koberec díky tréninku mých dětí v umění podlahové podlahy na podněcování v denní péči. Pokud však jsme v hotelu (s pochybně čistým kobercem), rád vyvíjím ochranný „hnízdo“ z každého nabízeného listu a ručníku. Naštěstí i moji chlapci jsou také na zkušenosti se spánkem ve speciálním hnízdě. Win-win.

Protip: Sleepy zvuková kniha může nechat prostor tmavý a příběh pokračuje až do doby, kdy všichni nespíme. Rovněž cestujeme s našimi preferovanými baterkami a nočními světly, abychom tyto půlnoční běhy na nočník jednoduché.

[Předškoláci Milo a také Holden demonstrují combo hnízdo spacáku]

Vyvinuli jste při cestování nějaké typy inovativních míst spánku pro své mladé? Něco, co absolutně nefungovalo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *