Odstranění Symphisis Pubis Dysfunction

Sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Dysfunkce symfýzy pubis (SPD) je komplikace, která se vyskytuje během těhotenství. Nejedná se o typický stav, obvykle se děje při asi 1 z 35 těhotenství. Příznaky SPD mají tendenci k tomu, aby se v těhotenství staly později. Příznaky SPD jsou střední až extrémní bolest v ochlupení, vzadu, boky i stehna.

Co spouští SPD? Je spuštěn hormonální relaxin. Relaxin je odpovědný za odpojení vazeb ve vašem těle. Uvolněním kloubu na přední straně pánve je narození východní. Někdy však umožňuje tomuto kloubu otevírat také nestabilitu v pánvi. Nestabilní pánev spojená se zvýšenou hmotností ložiska na pánevních kloubech spustí kosti, aby se třely nebo rozdrtily, a to může vést k extrémní bolesti. Prvními příznaky jsou obvykle bolest při chůzi, stejně jako nesnesitelná bolest, když dělají cokoli, co potřebuje stát na jedné noze, jako je lezení po schodech. Můžete také slyšet kliknutí nebo broušení, jak to zkusíte, a také chodit nebo otevřít nohy, jako je vystoupit z auta.

SPD je jednou z nejnepříjemnějších podmínek, ze kterých může dáma zažít během těhotenství, a také je také jednou z nejnáročnějších léčby. Bohužel se tento stav zhoršuje pouze s extra těhotenstvím. Četní trpící SPD volí sekci C. Četné trpící SPD zjistí, že příznaky začnou uvolňovat 1 měsíc po porodu. Během této doby to může být pro novou matku, která může být svázána, velmi přitěžující a nepříjemné.

Jak zmírňujete bolest spojenou s SPD? Cvičení pánevního dna byla chápána, aby pomohla posilovat svaly obklopující pánev a pomáhat při podpoře pánve. Jedinou léčbou běžně nabízenou pro SPD je elastický podpůrný pás. Tento pás se používá ke stabilizaci pánve a také pro vyzkoušení a zabránění, do určité míry broušení pánevních kostí. Tento elastický pás se však nezabývá samotným problémem s mizaligmentem pánve z důvodu zvýšení hmotnosti a uvolňování vazeb. Jak název napovídá, elastický podpůrný pás je pouze nápisem podpory.

Související 3 jednoduché metody, jak se zbavit maminky

Během těhotenství zažívají svaly obklopující pánev mnohem větší napětí a napětí kvůli zvýšenému ložisku hmotnosti. Přidaný kmen integrovaný s volnými vazbami je to, co spustí pánev k nesprávnému vyrovnání a to zase vyvolává bolest. Pokud byste mohli zmírnit napětí ve svalech obklopujících pánev, budete moci eliminovat jeden prvek přispívající k bolesti v SPD.

Jak si odpočinete svaly kolem pánve? Metoda Bowen učí velmi snadnou a extrémně efektivní techniku ​​odvíjení svalů a také vyrovnávání kloubů v těle. Tato metoda je extrémně bezpečná, snadná a také jednoduchá a také se může naučit kdokoli.

Efektivním uvolněním svalů obklopujících pánev zmírňujete pánev jakéhokoli typu přidaného napětí a také snižujete možnost pánevní nestability. Kombinace pánevních cvičení, jakož i metoda Bowen, může zabránit vašemu příznakům zhoršení. Studie ukazují, že dobře zvládnutá SPD v dřívějších těhotenstvích má za následek menší problémy později.

Here is testimonial from a fellow SPD sufferer as well as exactly how she utilizes the Bowen method to simplicity her pain.

I hope you discovered this publish useful!! For much more information on the Bowen method go to BowenForHealth.

Discuss this in our forum

Link to this post:Relieving Symphisis Pubis Dysfunction

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweetPodíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *