Jelly Beadz: Zvláštní nápad na dárky a zábavná indoor aktivita pro velké děti

Zde je neobvyklý nápad pro neteř nebo synovce, o kterém věk nejste neuvěřitelně známí. Tyto želé Beadz (také prodávané jako orbeez) jsou hodiny zábavy. Zde jsou některé z věcí, které jsme na Orbeezu milovali, když jsem to nedávno zkontroloval se svou dcerou.

Jelly Beadz: Zvláštní nápad na dárky a zábavná indoor aktivita pro velké děti

Je fascinující sledovat

Jednou z věcí, které jsem si opravdu potěšila o želé Beadz, je užívání, když jsme je umístili do vany s vodou. Tyto vodní korálky rozšiřují 100krát vyšší než jejich hmotnost ve vodě. Je naprosto tak zábavné si je užívat rozšiřování a já nemluvím jen o svém dítěti, oba jsme byli v úctě.

Skvělá smyslová hračka

Pokud máte dítě smyslové a miluje se dotýkat všeho, je to nejlepší hračka, kterou můžete získat. Beadz má zvláštní pocit, díky kterému budete chtít s nimi nekonečně hrát. Jsou měkké a šikovné, ale ne slibné, je to opravdu zvláštní pocit

Mnoho různých aktivit, které je třeba udělat s Jelly Beadz

Orbeez Day Spa Day

Moje dcera naplnila čistou vanu s velkorysou nabídkou z nich v nákupu a vytvořila si pro sebe denní lázeňské zážitky. Miluje pocit úhledných koulí v teplé vodě, když zatlačí nohy do vany. Zkoušel jsem to také!

Když se cítí velmi rozmazlená, táhne vanu na místo pod židli u jídelního stolu, aby mohla jíst s nohama ponořenými do vany. Chápu, jestli byste to ve vašem domě nedovolili.

Naše „lázeňská sada“ je plastová vana z Amazonu a želé Beadz, které máme, jsou tento velkorysý balíček.

Jedna čajová lžička těchto korálků po několika hodinách ve vodě roste jeden litry lesklých koulí.

Orbeez prodává stejné věci do značné míry a má řadu nástrojů, které s nimi používají, včetně věci nohou lázně, ale tato možnost pro kutily pro soubory fungovala dobře, a když nepoužíváme vanu, alespoň slouží jiným účelům.

Zde jsou některé další aktivity, které můžete provést s Jelly Beadz

Vodní korálky na světelném stole.

Vodní korálky s vodovodními balóny.

Vytváření uměleckých lahví naplněných želé Beadz

Vodní korálky smíchané s krémem na holení (super-senzorické)

Hop do vodních korálků ve vaně nebo bazénu. (Je nutný dohled nad rodiči)

Skvělé pro všechny věkové kategorie

Vzhledem k tomu, že velké děti často nemají přístup ke smyslovému koši, jsou tyto krásné squishy kuličky pro ně tak zábavné. Nedávno jsme se zastavili studenta střední školy, aby odhodili svého syna, a já jsem ji poslal do sprchové místnosti, abych zkontroloval „lázně“. She loved it.

She and my daughter loaded a syringe for infant medicine with a rainbow assortment of balls and then squished them. That’s a whole other level of mess fun.

Check out this fun video Review! There is a large assortment of Water beads available on Amazon: check prices Here!

Může se vám také libit:

Try this with me: Smoothies in squeeze pouches for big kids

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *