5 knih pro vybíravé Eaters, které mají ochutnat

, se nikdy nezastaví nikdy nezastavit, že? Současně nabízím denně své dítě nových potravin a také se snažím minimalizovat drama a tlak kolem jídla. Takže samozřejmě rád čtu knihy o jiných vybíravých, které jedí děti, aby zakryly bod domů před spaním. Knihy pro vybíravé jedlíky sahají od neuvěřitelně kázání až po naprosto veselé. Ale zkusím cokoli; Na rozdíl od mého dítěte.

Zde je několik našich knih:

Green Eggs and Ham: Tato klasika Dr. Seuss byla na našich policích vzhledem k tomu, že dlouho předtím byla metaforou, že se nezkoušela neobvyklá jídla. Sawyer to miluje a dokáže celý příběh v rýmu, aniž by si myslel, že by měl na večeři vyzkoušet něco nového.

The Prince’s Breakfast: Tuto knihu jsme si vybrali z předškolního veletrhu před pár lety spolu se zvukovým CD vyprávěným s nádherným britským přízvukem Hugh Bonneville Downton Abby. Tento příběh hodně posloucháme v autě. Na jednom místě Sawyer řekl: „To dítě bych naprosto donutilo vyzkoušet jeho večeři.“ jak zvláštní.

Chléb a džem pro Frances: Dalším dlouhodobým oblíbeným rodinou, nejbližší jsme se vztahovali ke změně rutin Sawyerů s touto knihou, bylo to, že jsme se vzdali nakrmení pravidelné rodinné večeře místo arašídového másla v naději, že požádá o změnu . V knize ji Frances ‘máma přiměje změnit své cesty do 48 hodin. Náš experiment jsme zahájili v dubnu a nyní je červen a raději udělám další běh Costco, abych doplnil naši nabídku.

Nikdy nebudu jíst rajče (Charlie a Lola): Tato roztomilá kniha nás rozesmála a smála se a přitom se stále vyhýbala zelenině. Celá ta mrkev jsou oranžové větvičky z Jupiteru nebo brokolice kopí jsou stromy a vy jste gigantická nikdy nezískala trakci u našeho stolu.

Pinkelicious: Spoiler Alert: Ona jí příliš spoustu růžových košíček a změní růžovou, aby se vrátila k normálu po jídle hodně zelených potravin. Jak moje dítě reagovalo? Tím, že chcete vyrobit barvené košíčky. Ach, dobře.

Takže, jo, citovat princovu snídani (někde uprostřed, než ho vyléčil Kečupem), „Naše dítě je stále vybíravé, ať to zkusíme.“ Ačkoli tyto knihy neopravily problémy, kterým čelíme krmením našeho dítěte skutečného jídla, myslím si, že si opravdu užívá příběhy o jiných zvířátkách a dětech, jako je on. Ve světě bizarro se cítí empatií slyšením jejich příběhů.

Několik dalších bychom se mohli podívat a zároveň udržet naše očekávání pod kontrolou:

Dragons Love Tacos: Obrázky a příběh jsou pro tyto taco milující draky vtipné, ale moje dítě si vezme jeho quesadillas Plain poděkování.

Monstra nejí brokolici – Jejda. Neúmyslně to snědli a líbilo se to. To pro mě zasáhne příliš blízko domova.

Příběhy pro velmi vybíravé jedlíky-najdu titul trochu příliš na nosu, ale čtenáři milují představivost příběhu.

Gregory, hrozný jedlík – znovu tu možná rozděluji chloupky, ale nechci, aby moje dítě vědělo, že víme, že je vybíravý nebo hrozný nebo absolutně mě porazí u jídelního stolu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *