Viactiv vápníkové měkké žvýkání pro očekávání mamas

Toto je sponzorovaná publikace, kterou jsem napsal jménem Viactiv vápníkové měkké žvýkání. Všechny názory jsou 100% důl.

Pochopili jste, že váš každodenní příjem vápníku je opravdu opravdu zásadní během těhotenství? Vápník pomáhá vašemu dítěti rozvíjet zdravé srdce společně se zuby, kosti, svaly a nervy. Chápeme, že už musíte věřit, a proto doporučujeme vzít si měkké žvýkání vápníku Viactiv.

Vitamíny, které vyžadujete během těhotenství

Zatímco prenatální vitamíny jsou nutností, nejsou vždy řešením všeho. Ve skutečnosti jim často chybí několik zásadních věcí. Zde je rychlé poruchy vitamínů, které požadujete během těhotenství;

Kyselina listová

Žehlička

Vápník

Vitamín D

Dha

Jód

Vitamín D

Vápník

Vitamín C

Vitamin A.

Vitamin e

Zinek

Vitamin B12

Riboflavin

Během těhotenství samozřejmě vždy nezapomeňte mluvit se svým lékařem o vitamínech a doplňcích. Budou vám moci poskytnout skutečně komplexní reakci na to, co děláte a nepotřebujete. Navíc mohou věci aspekt jako váš dietní plán i životní styl!

5 důvodů pro výběr Viactiv jako doplněk vápníku

Během těhotenství vyžadujete asi 1300 mg vápníku denně! Pravděpodobně nedostanete množství vápníku, který požadujete z vašeho každodenního příjmu, zejména pokud nejíte extrémně mnoho mléka. Každý měkký žvýkání ViactiV má 650 mg vápníku, 500 IU vitamínu D a 40 mcg vitamínu K.

Nejpravděpodobněji jste připraveni poskytnout své dítě téměř cokoli, ale doporučujeme si udržet několik vašich vápníků pro sebe. Vtipy stranou, pokud neberete dostatečný vápník na podporu vašeho rostoucího dítěte, vaše tělo se vyčerpá. Jak si dokážete představit, není to skvělé pro vaše vlastní kosterní zdraví a wellness a také může způsobit osteoporózu!

Měkké žvýkačky viactiv vápníku vám poskytují nejvíce vápníku na kus pro vývoj silných kostí vs. jiných gumiček a žvýkání.

Tyto bitové doplňky jsou individuálně zabalené, což usnadňuje hodit některé do kabelky nebo je mít na různých místech kolem domu. Pokud je vždy máte kolem, pak si nebudete pamatovat, že si ho vezmete.

Jsou báječné! Měkké žvýkání viactiv jsou k dispozici v příchutí mléčné čokolády nebo karamelu.

Nyní, když přesně chápete, jak neuvěřitelný je tento doplněk stravy pro očekávání maminek, možná vás zajímá, kde to objevit! Přináší spoustu hlavních maloobchodních prodejen, jako je Target, Walmart a CVS. Kliknutím sem zobrazíte, kde objevit Viactiv ve vašem okolí! You can likewise inspect them out on Instagram as well as Facebook.

Please talk with your physician before taking any type of supplements. This publish is not meant to address or diagnose any type of medical conditions. These statements have not been examined by the Food as well as medication Administration. These products are not meant to diagnose, treat, remedy or stop any type of disease

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *