Udělejte vejce součástí vaší fyzické fitness rutiny

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

Vejce vždy hrála obrovskou funkci ve stravě orientované na fitness; Ať už to prolévá libry nebo získá protein, který vyžadujete, aby se rozvinula hmota svalové hmoty. Po mnoho let však bylo velké množství fyzické kondice o vaječných bílcích, držte žloutku. Bílí mají nižší podíl kalorií a také jsou skvělým zdrojem bílkovin, draslíku a riboflavinu, který pomáhá metabolismu i imunitnímu systému. Mnohem novější výzkumné studie však naznačuje, že cholesterol v potravě (důvod, proč se mnoho stravy vyhýbalo žloutku) má velmi malý vliv na cholesterol krve, jakož i na všechny, včetně lidí, kteří pravidelně pracují a chtějí, stejně jako chtějí Chcete -li zhubnout, těžit mnohem více z jídla celé věci.

Některé z nejlepších receptů na vejce pro jednotlivce zaměřené na fitness jsou o quichech, protože balí velké množství bílkovin a také je můžete spousta zeleniny, která pomáhá s ztrátou tuků a zásobuje vysoká vlákna, satující jídla. Sbalte si quiche s tmavými listovými ekologickými křesťany, jako jsou zelení, špenát, a brokolici, vše vysoký obsah vápníku, folátu, draslíku a spousta vitamínů. Quiche je vynikající jídlo, které můžete vyrobit, ať už krmíte domácnost nebo jen sebe; Utěsněte ji v lednici a odřízněte plátek na snídani, oběd nebo večeři.

Pokud vás zajímá, kde objevíte čas, abyste ráno smažili několik over-easies a poté, co se vyčistíte, možná budete chtít vyzkoušet ještě jeden takt, jako je obtížné vaření zásob vejců pro Zbytek týdne. Nakrájejte je a také je hodte na sendvič nebo salát nebo je sníst celý pepřem, když jste v opravdovém spěchu; Obtížná vařená vejce budou udržovat týden v lednici, což naznačuje, že pro jakýkoli typ jídla můžete vždy připravit rychlou občerstvení nebo komponenty bohaté na bílkoviny.

Související zdraví a wellness výhody pískavnictví

Na internetu můžete objevit spoustu receptů na quiches, frittata, kastroly, polévky a saláty od farmářů vajec z Ontaria, což vám umožní přepínat se s císařským i metrickým měřením a zahrnuje průvodce porovnáním velikosti vajec, zahrnuje průvodce porovnáním velikosti vajíček, Pomáhá vám sledovat kalorie a gramy bílkovin bez ohledu na to, jakou velikost získáte v obchodě. Existuje mnoho různých metod, které můžete připravit, a také využívat vejce, buď jako primární zdroj proteinu, nebo jako chuťový doplněk. Využívají se také v kuchyni z celého světa, od Huevos Rancheros po Curries, takže vždy můžete věci ochutnat.

V Ontariu jsou vejce vytvářena podle řady programů založených na výzkumu a také postupech, které podporují zabezpečení potravin, a zdravé výrobky, včetně kodexu metody pro položení slepic, které regulují podmínky, za kterých jsou slepice. Kód reguluje věci, jako je osvětlení, ventilace, odstranění promarnění, jakož i voda, jakož i krmiva, zatímco další úsilí založené na výzkumu přispělo k pokroku, jako je vejce obohacená Omega-3. Přidání věcí, jako jsou lněné oleje, do dietního plánu slepice vede k vajecům, která jsou bohatá na omega-3 mastné kyseliny, pečlivě spojené se snížením srdečních chorob. Vejce nejsou jen vhodným jídlem pro kulturisty i pro dietery, jsou jen součástí obecného zdravějšího životního stylu. Až budete příště v supermarketu, nepamatuje si, že vyzvednete vejce.

Odkaz na tento příspěvek: Udělejte vejce součástí vaší fyzické kondice

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *